Generální partner
Světlý režim
20. říjen 2011

Karel Kula: Mladí hráči si vedli dobře

Po utkání 4. kola Ondrášovka Cupu hodnotili trenéři obou celků středeční utkání. Kouč Teplic Petr Rada i trenér Karviné Karel Kula se shodli, že o osudu utkání bylo rozhodnuto v jeho úvodu.

Hlavní trenér MFK OKD Karviná Karel Kula: Teplice dnes byly nad naše síly, soupeř byl zkušenější a utkání zaslouženě vyhrál. Snažili jsme se jim odvetu znepříjemnit, ale dostali jsme brzké góly. Ve druhém poločase se nám poveda vsítit kontaktní branka, ale vzápětí jsme po hrubce vzadu inkasovali na konečných 1:3. Dnes v sestavě dostali příležitost mladí hráči a musím je pochválit, odvedli dobrý výkon."

Hlavní trenér FK Teplice Petr Rada: Šli jsme do odvety s respektem, protože Karviná má dobrý tým. Povedl se nám úvod utkání, kdy jsme vsítili dvě branky, to nám pomohlo. Vyhráli jsme zaslouženě."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii