Mlade talenty

Premiéra Davida Puškáče

20.10.2011 | David Kubáň
 

Premiéra Davida Puškáče V základní sestavě Karviné v osmifinálovém utkání proti Teplicím vyběhl teprve 18letý mladík David Puškáč. "Doteď nastupoval jen v dorostu nebo B mužstvu, zápas proti prvoligovému týmu pro něj byl velkým skokem. Ale zvládl to, vedl si dobře a měl několik světlých chvilek. Je to pro něj povzbuzení do další práce," řekl o něm trenér Kula

 

Náročným duelem vyčerpaný David Puškáč po zápase poskytl oficiálním stránkám rozhovor.

Kdy jste se dozvěděl o tom, že nastoupíte od první minuty?

Trenér mi v úterý na tréninku neznačoval, ať se na zápas psychicky připravím. Takže jsem s tím počítal.

Nebyl jste před premiérovým startem v základní sestavě nervózní?

Nervózní jsem byl, ale s příchodem na hřiště to ze mě opadlo.

S jakými úkoly jste šel na hřiště?

Trenér mi řekl, že na mě to nestojí, tak ať se nebojím hrát a tvořit hru.

Trenér Kula se nebojí dát šanci mladým hráčům...

Souhlasím, je to pro nás příležitost se ukázat. Jsem rád, že mi dal trenér důvěru, těšil jsem se.

Jak se vám hrálo?

Na to, že to byl můj první zápas, navíc proti silným Teplicím, tak to šlo. Ale mám na víc.

Hlavně ve druhém poločase jste se začal výrazně prosazovat.

Měl jsem tam více příležitostí, škoda té poslední šance, mohl jsem si to lépe připravit.

• Sestřih porážky v Liberci
včera - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 3 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
12.12. - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem