Mlade talenty

Vladimír Mišinský: Cítil jsem se dobře od první minuty

23.10.2011 | David Kubáň
 

Vladimír Mišinský: Cítil jsem se dobře od první minuty Vladimír Mišinský odehrál proti Sokolovu výborné utkání. Nejen, že gólem poslal Karvinou do vedení, na hřišti měl také plno vydařených momentů.

 

Dnes jste se svoji druhou brankou v sezóně podílel na vítězství proti Sokolovu.

Mohl jsem dát více branek, několik šancí jsem neproměnil. Ale jsem rád, že mi to tam padlo alespoň jednou.

Gól jste dal svému kamarádovi a bývalému spoluhráči Antonínu Bučkovi. Mluvili jste spolu před utkání?

Před zápasem jsme se hecovali, ale co jsme si říkali, vám neprozradím. (směje se) Hráli jsme proti sobě poprvé a hned z toho byl gól. Známe se od šesti let, vyrůstali jsme spolu na dvorku a pak společně působili v Baníku.

Chvíli po vašem vedoucím gólu jste mohl přidat další. Chyběly centimetry...

Předvedli jsme pěknou akci na tři doteky, zpracoval jsem si míč a pohotově vystřelil levačkou. Bohužel se střela točila těsně od branky.

Věříte, že vás gól do sítě Sokolova střelecky nastartuje?

Přál bych si, aby to tak bylo. Je to především o tréninku, musím poctivě pracovat celý týden a ono to přijde.

Bylo vás plné hřiště, možná to byl váš nejlepší podzimní zápas. Souhlasíte?

Cítil jsem se od první minuty dobře, ale v jednu chvíli jsem měl krizi, protože ještě nemám dostatečnou fyzickou kondici. Ale pracujeme na tom s trenérem, do konce podzimu zbývají čtyři zápasy, během zimní přestávky se chci pořádně připravit na jarní část.

Ve druhém poločase jste se stáhl do středu zálohy. Vyhovovalo vám to tam?

Cítím se tam dobře, možná ještě lépe než v útoku. Ale je to na trenérovi, pokud mě postaví na levého beka, klidně tam budu hrát.

• Sestřih porážky v Liberci
včera - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 3 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
12.12. - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem