Generální partner
Světlý režim
13. leden 2012

Jakub Fulnek reprezentoval v Petrohradu

Talentovaný dorostenec Jakub Fulnek na začátku ledna reprezentoval český výběr do 18 let na turnaji v Petrohradu.
Fulnek patří mezi opory staršího dorostu U19. Svými výkony si vysloužil pozornost reprezentačních skautů a na konci listopadu se zúčastnil soustředení ve Zruči u Plzně. Trenéra Csaplára o svých kvalitách přesvědčil a byl nominován na lednový Granatnikův Memoriál do Petrohradu. "O nominaci jsem se dozvěděl někdy před Vánoci. Měl jsem velkou radost, byl to pro mě předčasný dárek," vzpomíná Fulnek.

24. ročník prestižního Memoriálu Valentina Granatkina měl vysokou úroveň. "Po organizační i herní stránce se turnaj povedl. Hráli jsme v krásné hale pro 15 tisíc diváků, byl to krásný zážitek a cenná zkušenost."

Česká reprezentace do 18 let narazila ve skupině D na Lotyško a Turecko. V úvodním vystoupení na turnaji Češi porazili Lotyšsko 2:0. Remíza 1:1 s Tureckem pak znamenala pro "osmnáctku" postup do bojů o 5. - 8. místo. Tam Csaplárovi svěřenci deklasovali Ukrajinu 4:1, ale v souboji o 5. místo podlehli v penaltovém rozstřelu domácímu Petrohradu. "Společně s Tureckem a Itálií jsme patřili k nejlepším týmům na turnaji," hodnotil vystoupení reprezentace Jakub Fulnek.

17letý Fulnek v Petrohradu nechyběl ani v jednom utkání. Dvakrát se objevil v základní sestavě. "Doufám, že jsem svými výkony trenéra přesvědčil. Uvidíme podle další nominace," věří Jakub Fulnek.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo