Generální partner
Světlý režim
13. leden 2012

Jakub Fulnek reprezentoval v Petrohradu

Talentovaný dorostenec Jakub Fulnek na začátku ledna reprezentoval český výběr do 18 let na turnaji v Petrohradu.
Fulnek patří mezi opory staršího dorostu U19. Svými výkony si vysloužil pozornost reprezentačních skautů a na konci listopadu se zúčastnil soustředení ve Zruči u Plzně. Trenéra Csaplára o svých kvalitách přesvědčil a byl nominován na lednový Granatnikův Memoriál do Petrohradu. "O nominaci jsem se dozvěděl někdy před Vánoci. Měl jsem velkou radost, byl to pro mě předčasný dárek," vzpomíná Fulnek.

24. ročník prestižního Memoriálu Valentina Granatkina měl vysokou úroveň. "Po organizační i herní stránce se turnaj povedl. Hráli jsme v krásné hale pro 15 tisíc diváků, byl to krásný zážitek a cenná zkušenost."

Česká reprezentace do 18 let narazila ve skupině D na Lotyško a Turecko. V úvodním vystoupení na turnaji Češi porazili Lotyšsko 2:0. Remíza 1:1 s Tureckem pak znamenala pro "osmnáctku" postup do bojů o 5. - 8. místo. Tam Csaplárovi svěřenci deklasovali Ukrajinu 4:1, ale v souboji o 5. místo podlehli v penaltovém rozstřelu domácímu Petrohradu. "Společně s Tureckem a Itálií jsme patřili k nejlepším týmům na turnaji," hodnotil vystoupení reprezentace Jakub Fulnek.

17letý Fulnek v Petrohradu nechyběl ani v jednom utkání. Dvakrát se objevil v základní sestavě. "Doufám, že jsem svými výkony trenéra přesvědčil. Uvidíme podle další nominace," věří Jakub Fulnek.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii