Generální partner
Světlý režim
13. leden 2012

Jakub Fulnek reprezentoval v Petrohradu

Talentovaný dorostenec Jakub Fulnek na začátku ledna reprezentoval český výběr do 18 let na turnaji v Petrohradu.
Fulnek patří mezi opory staršího dorostu U19. Svými výkony si vysloužil pozornost reprezentačních skautů a na konci listopadu se zúčastnil soustředení ve Zruči u Plzně. Trenéra Csaplára o svých kvalitách přesvědčil a byl nominován na lednový Granatnikův Memoriál do Petrohradu. "O nominaci jsem se dozvěděl někdy před Vánoci. Měl jsem velkou radost, byl to pro mě předčasný dárek," vzpomíná Fulnek.

24. ročník prestižního Memoriálu Valentina Granatkina měl vysokou úroveň. "Po organizační i herní stránce se turnaj povedl. Hráli jsme v krásné hale pro 15 tisíc diváků, byl to krásný zážitek a cenná zkušenost."

Česká reprezentace do 18 let narazila ve skupině D na Lotyško a Turecko. V úvodním vystoupení na turnaji Češi porazili Lotyšsko 2:0. Remíza 1:1 s Tureckem pak znamenala pro "osmnáctku" postup do bojů o 5. - 8. místo. Tam Csaplárovi svěřenci deklasovali Ukrajinu 4:1, ale v souboji o 5. místo podlehli v penaltovém rozstřelu domácímu Petrohradu. "Společně s Tureckem a Itálií jsme patřili k nejlepším týmům na turnaji," hodnotil vystoupení reprezentace Jakub Fulnek.

17letý Fulnek v Petrohradu nechyběl ani v jednom utkání. Dvakrát se objevil v základní sestavě. "Doufám, že jsem svými výkony trenéra přesvědčil. Uvidíme podle další nominace," věří Jakub Fulnek.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.