Generální partner
Světlý režim
31. leden 2012

Mladší žáci U13 slaví na domácím turnaji druhé místo

V hale sportovního areálu Kovona se uskutečnil Mezinárodní turnaj žákovských kategorií U13. Domácí MFK obsadil druhé místo.

Nedělní turnaj měl velmi kvalitní obsazení, zúčastnily se jej mužstva MFK OKD Karviná, FC Bílovec, Mosir Jastrzebie, FK Čadca, Gwarek Ornotowice, Naprzód Czyzowice a FK Slavia Orlová. "Turnaj splnil to, co jsme od něj očekávali. Kluky musím pochválit za první čtyři utkání, kdy na to, že v hale na tomto povrchu netrénují, předváděli pěknou hru," řekl trenér Lumír David.

O vítězství připravilo žáky Karviné až zaváhání v pátém utkání proti Naprzódu Czyzowice. "Jako kdyby jim vidina vítězství na turnaji svazovala nohy. I když kluci předváděli nejlepší hru, skončili druzí," posteskl si kouč David.

"Střelce branek neuvedu záměrně, protože fotbal je týmová hra a více jdou vidět střelci, ale na ty, co jim góly připravují, se zapomíná. Individualní ocenění za nejlepšího brankáře turnaje získal náš gólman Mateusz Zupa, který by měl být další polskou posilou pro jarní část sezony," uzavřel kormidelník U13.

Sestava MFK: Lipták, Mateusz Zupa, Piecha, Hejda, Macko, Szotkowski, Sembol, Kožusznik, Kacper, Hruška, Pawlowicz, Kvapil, Feik.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo