Generální partner
Světlý režim
31. leden 2012

Mladší žáci U13 slaví na domácím turnaji druhé místo

V hale sportovního areálu Kovona se uskutečnil Mezinárodní turnaj žákovských kategorií U13. Domácí MFK obsadil druhé místo.

Nedělní turnaj měl velmi kvalitní obsazení, zúčastnily se jej mužstva MFK OKD Karviná, FC Bílovec, Mosir Jastrzebie, FK Čadca, Gwarek Ornotowice, Naprzód Czyzowice a FK Slavia Orlová. "Turnaj splnil to, co jsme od něj očekávali. Kluky musím pochválit za první čtyři utkání, kdy na to, že v hale na tomto povrchu netrénují, předváděli pěknou hru," řekl trenér Lumír David.

O vítězství připravilo žáky Karviné až zaváhání v pátém utkání proti Naprzódu Czyzowice. "Jako kdyby jim vidina vítězství na turnaji svazovala nohy. I když kluci předváděli nejlepší hru, skončili druzí," posteskl si kouč David.

"Střelce branek neuvedu záměrně, protože fotbal je týmová hra a více jdou vidět střelci, ale na ty, co jim góly připravují, se zapomíná. Individualní ocenění za nejlepšího brankáře turnaje získal náš gólman Mateusz Zupa, který by měl být další polskou posilou pro jarní část sezony," uzavřel kormidelník U13.

Sestava MFK: Lipták, Mateusz Zupa, Piecha, Hejda, Macko, Szotkowski, Sembol, Kožusznik, Kacper, Hruška, Pawlowicz, Kvapil, Feik.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii