Generální partner
Světlý režim
31. leden 2012

Mladší žáci U13 slaví na domácím turnaji druhé místo

V hale sportovního areálu Kovona se uskutečnil Mezinárodní turnaj žákovských kategorií U13. Domácí MFK obsadil druhé místo.

Nedělní turnaj měl velmi kvalitní obsazení, zúčastnily se jej mužstva MFK OKD Karviná, FC Bílovec, Mosir Jastrzebie, FK Čadca, Gwarek Ornotowice, Naprzód Czyzowice a FK Slavia Orlová. "Turnaj splnil to, co jsme od něj očekávali. Kluky musím pochválit za první čtyři utkání, kdy na to, že v hale na tomto povrchu netrénují, předváděli pěknou hru," řekl trenér Lumír David.

O vítězství připravilo žáky Karviné až zaváhání v pátém utkání proti Naprzódu Czyzowice. "Jako kdyby jim vidina vítězství na turnaji svazovala nohy. I když kluci předváděli nejlepší hru, skončili druzí," posteskl si kouč David.

"Střelce branek neuvedu záměrně, protože fotbal je týmová hra a více jdou vidět střelci, ale na ty, co jim góly připravují, se zapomíná. Individualní ocenění za nejlepšího brankáře turnaje získal náš gólman Mateusz Zupa, který by měl být další polskou posilou pro jarní část sezony," uzavřel kormidelník U13.

Sestava MFK: Lipták, Mateusz Zupa, Piecha, Hejda, Macko, Szotkowski, Sembol, Kožusznik, Kacper, Hruška, Pawlowicz, Kvapil, Feik.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.