Generální partner
Světlý režim
9. březen 2012

Na jaře poprvé doma: MFK OKD Karviná - FK Ústí nad Labem

Čtvrtý MFK OKD Karviná přivítá v 18. kole druhé nejvyšší soutěže první FK Ústí nad Labem. Letošní domácí premiéra karvinských fotbalistů začíná v neděli od 14:30 na Městském stadionu v Karviné - Ráji.

Ústecké mužstvo vévodí druhé lize s čtyřbodovým náskokem na druhé Bohemians Praha. V prvním jarním kole svěřenci trenéra Svatopluka Habance remizovali s třetí Jihlavou 0:0. "Sestava Ústí se od podzimu prakticky nezměnila, čeká nás sehrané kompaktní mužstvo, které si udržuje dlouhodobě kvalitní výkonnost," upozorňuje na kvality protivníka trenér MFK OKD Karel Kula.

Karviná v minulém kole podlehla Třinci 0:2, ale stále se drží na průběžném čtvrtém místě v tabulce. "Proti Třinci jsme odehráli špatný zápas, změny v sestavě budou. Start do jara nám nevyšel podle představ, ale proti Ústí chceme naplno bodovat," řekl Karel Kula.

Trenér Městského fotbalového klubu Karel Kula věří, že fanoušci si najdou cestu do ochozů v hojném počtu. "Ústí nad Labem hrálo v minulé sezóně Gambrinus ligu, teď je lídrem druhé nejvyšší soutěže. Pro diváky to bude atraktivní zápas. Věřím, že si naši příznivci najdou cestu na stadion a podpoří nás. Budeme je potřebovat," uzavřel.

Utkání MFK OKD Karviná - FK Ústí nad Labem začíná v neděli od 14:30 na Městském stadionu v Karviné - Ráji. Před startem jarní části soutěže byly zlevněny permanentky a vstupné. Pro více informací klikněte zde.

Podzimní souboj:

FK Ústí nad Labem – MFK OKD Karviná 4:2 (3:0)

Branky: 22. Zachariáš, 26. Zachariáš, 42. Valenta, 90+2. Peterka - 50. Hrtánek, 77. Jursa (pen.). Žluté karty: 68. Benčík, 75. Džuban, 78. Veverka, 84. Zachariáš, 90+1. Novák - 32. Mišinský, 68. Motyčka. Červená karta: 76. Martykán. Rozhodčí: Ondřej Lerch - Jiří Moláček, Libor Zeman. Počet diváků: 712.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii