Generální partner
Světlý režim
12. březen 2012

Starší žáci MFK OKD proti Polákům úspěšní

Starší žáci MFK OKD Karviná U15 porazili Czyzowice vysoko 6:0. Dařilo se i o rok mladším žákům, ti porazili Bialskou Bialu 3:1.

MFK OKD Karviná U15 - Czyzowice 6:0 (2:0)

Branky MFK OKD Karviná U15: 5. a 51. Blanik, 40. a 62. Putyera, 7. Hilbert, 61. Čermák.

Sestava MFK OKD Karviná U15: Mušec - Matějek, Ženíšek, Čermák, Budina - Hilbert, Putyera, Blanik, Lichtblau (35. Mikulec) - Karkoschka (35. Mareček), Kubiena.

"Sice jsme vyhráli vysokým rozdílem, ale s výkonem mužstva nejsem spokojený. Spousta nepřesností, špatné řešení herních situací a neproměňování vyložených gólových šancí nás provázely celý zápas," vytkl svým svěřencům nedostatky hlavní trenér starších žáků U15 Jan Laslop.

MFK OKD Karviná 14 - Bialsko Biala 3:1 (3:1)

Branky MFK OKD Karviná U14: 13. a 28. S Jaworski, 34. Egri.

Sestava MFK OKD Karviná U14: Ciupa (36. Jóba) - Zeisberger (45. Všetička), Michailidis, Dostál, Hujo - Ligocký (45. A Jaworski), Poštulka (36. Štěrba), Lingr (60. Špaček), Chloň (36. Kondziolka) - S Jaworski, Egri.

"Narazili jsme na kvalitního soupeře,který byl fotbalově vyspělý.Od úvodních minut se hrál kombinační fotbal,který se musel líbit.Nás může těšit,že se nám podařilo utkání dovést do vítězného konce a soupeře jsme nepouštěli do vyložených šancí," hodnotil utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná U14 Martin Špička.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii