Generální partner
Světlý režim
19. březen 2012

Dorost U16 nestačil na Slovácko

Dorostenci MFK OKD Karviná U16 podlehli v sobotním přípravném utkání 1.FC Slovácku 2:0.

MFK OKD Karviná U16 - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák - Jadamík, Kurz, Leibl, Ceremuga - Tomeček, Duda, Kamiňski, Strohalm - Chnúrik (44. Reis), Puškáč (60. Szkuta).

Hlavní trenér "šestnáctky" Petr Gibala byl spokojen pouze s prvním poločasem. Po změně stran hru ovládlo Slovácko. "V tomto utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze první poločas, kdy jsme byli schopni ohrozit soupeřovu branku, vytvořit si tlak a udržet míč na svých kopačkách. Ve druhém poločase nám došly síly a na kvalitního soupeře, který byl rychlejší s míčem, nápaditější a měl tah na bránu, jsme již nestačili především kondičně, což se odrazilo na práci s míčem a v osobních soubojích," řekl Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii