Generální partner
Světlý režim
28. březen 2012

Karel Kula končí na lavičce MFK OKD Karviná

Nedělní mistrovské utkání proti Spartě "B" bylo posledním pro trenéra Karla Kulu. Ten byl dnes v ranních hodinách po vzájemné dohodě odvolán z pozice hlavního trenéra fotbalistů MFK OKD Karviná.

48letý Kula se stal hlavním trenérem MFK OKD Karviná 5. října roku 2010. Pod jeho vedením klub dosáhl nejlepšího umístění v novodobé historii klubu, v minulé sezóně skončil na čtvrtém místě v tabulce druhé nejvyšší soutěže.

Novým hlavním trenérem MFK OKD Karviná byl jmenován dosavadní asistent a trenér brankářů Marek Kalivoda. Jeho asistentem bude kouč staršího dorostu U19 Radomír Korytář.

MFK OKD Karviná děkuje Karlu Kulovi za odvedenou práci pro klub a přeje mu do budoucna hodně osobních i pracovních úspěchů.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii