Generální partner
Světlý režim
31. březen 2012

Zvolená taktika byla správná, těšilo trenéra Kalivodu

Nový hlavní trenér MFK OKD Karviná Marek Kalivoda dnes prožil debut z říše snů. Svého bývalého zaměstnavatele Tescomu Zlín porazil 1:0.

Velkou radost měl po vítězném utkání ve Zlíně hlavní trenér MFK OKD Karviná Marek Kalivoda. Premiéra mu vyšla na výbornou. "Jsem rád, že hráči šli svou bojovností, vůlí a nasazením dnešnímu vítězství naproti. Vsadili jsme na poctivou defenzívu a rychlé protiútoky, ukázalo se, že zvolená taktika byla správná. Tři body považuji za zasloužené," míní karvinský kouč Kalivoda.

"První poločas jsme zvládli po taktické stránce velice dobře. Po změně stran nás Zlín donutil soustředit se ještě více na defenzívu, ale i v této fázi utkání jsme si dokázali vytvořit nebezpečné brejkové situace. V závěrečných minutách při nás stálo štěstí, ale to k fotbalu patří," uzavřel Marek Kalivoda.

Hlavní trenér Tescomy Zlín Alois Skácel po utkání vyzdvihl karvinskou obranu. "Kdybychom v prvním poločase dali branku a vyhráli, o žádném herním projevu bychom se teď nebavili. Dopadlo však přesně naopak. My jsme dobývali obranu soupeře, ten precizně bránil a my jsme se téměř nedokázali prosadit. Ve finální fázi nám neustále chybí kvalita. I jiná mužstva třeba hrají špatně, ale vyhrávají. Nám se to, bohužel, nedaří a zbytek soupeřů nám v tabulce utekl," hlesl kouč Zlína.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii