Generální partner
Světlý režim
6. červenec 2012

Karvinou prověří nováček polské Extraklasy

Na svěřence trenéra Pavla Malury čeká druhý přípravný zápas. Po výhře v Dubnici se představí v sobotu na domácím hřišti proti nováčkovi polské Extraklasy, celku Piast Gliwice.

Zda do utkání zasáhnou zkušenější hráči typu Reného Bolfa nebo Aleše Besty trenér neprozradil. „Uvidíme. Je možné, že do utkání nastoupí. Ale možná taky ne,“ usmál se Malura.

Gliwice se připravují na nadcházející sezonu, která jim začíná až v polovině srpna. Tým má za sebou zatím jedno střetnutí a to s kyperským celkem AEL Limassol, kterému podlehl 1:3.

V přípravě se týmy Karviné a Gliwic potkávají takřka pravidelně, akorát minulý rok byl výjimkou. V posledním vzájemném duelu, který se konal v polovině února minulého roku, dokázali karvinští svého soupeře na jeho hřišti porazit 2:1. Zápas začíná na Městském fotbalovém stadionu v sobotu 7. července v 9:30 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo