Generální partner
Světlý režim
6. červenec 2012

Karvinou prověří nováček polské Extraklasy

Na svěřence trenéra Pavla Malury čeká druhý přípravný zápas. Po výhře v Dubnici se představí v sobotu na domácím hřišti proti nováčkovi polské Extraklasy, celku Piast Gliwice.

Zda do utkání zasáhnou zkušenější hráči typu Reného Bolfa nebo Aleše Besty trenér neprozradil. „Uvidíme. Je možné, že do utkání nastoupí. Ale možná taky ne,“ usmál se Malura.

Gliwice se připravují na nadcházející sezonu, která jim začíná až v polovině srpna. Tým má za sebou zatím jedno střetnutí a to s kyperským celkem AEL Limassol, kterému podlehl 1:3.

V přípravě se týmy Karviné a Gliwic potkávají takřka pravidelně, akorát minulý rok byl výjimkou. V posledním vzájemném duelu, který se konal v polovině února minulého roku, dokázali karvinští svého soupeře na jeho hřišti porazit 2:1. Zápas začíná na Městském fotbalovém stadionu v sobotu 7. července v 9:30 hodin. Vstup je zdarma.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.