Generální partner
Světlý režim
6. červenec 2012

Karvinou prověří nováček polské Extraklasy

Na svěřence trenéra Pavla Malury čeká druhý přípravný zápas. Po výhře v Dubnici se představí v sobotu na domácím hřišti proti nováčkovi polské Extraklasy, celku Piast Gliwice.

Zda do utkání zasáhnou zkušenější hráči typu Reného Bolfa nebo Aleše Besty trenér neprozradil. „Uvidíme. Je možné, že do utkání nastoupí. Ale možná taky ne,“ usmál se Malura.

Gliwice se připravují na nadcházející sezonu, která jim začíná až v polovině srpna. Tým má za sebou zatím jedno střetnutí a to s kyperským celkem AEL Limassol, kterému podlehl 1:3.

V přípravě se týmy Karviné a Gliwic potkávají takřka pravidelně, akorát minulý rok byl výjimkou. V posledním vzájemném duelu, který se konal v polovině února minulého roku, dokázali karvinští svého soupeře na jeho hřišti porazit 2:1. Zápas začíná na Městském fotbalovém stadionu v sobotu 7. července v 9:30 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii