Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2012

V pátek s dalším účastníkem Extraklasy

Před sobotním odjezdem na rakouské soustředění čeká na karvinský celek přípravný duel s polským TS Podbeskidzie.

Po remízách s Gliwicemi a Třincem se domácím fanouškům představí tým Pavla Malury proti dvanáctému týmu uplynulého ročníku nejvyšší polské soutěže TS Podbeskidzie Bielsko-Biala. „Chtěli bychom po nezdaru s Třincem už konečně potěšit fanoušky výhrou,“ uvedl Tomáš Knötig.

Stejného názoru je také trenér Malura. „Oba remízové zápasy se daly dovést do vítězného konce. Ale je to stále jen příprava,“ řekl. Páteční duel se už nebude týkat trojice Michal Gonda, Olin Bartozel a Lukáš Bartošák, kteří tým opustili.

Polský celek v přípravném období sehrál dva přípravné duely a v obou dokázal zvítězit. Nejprve si připsal skalp slovenského mistra Žiliny (2:1) a o čtyři dny později si poradil stejným výsledkem také s Dolním Kubínem.

Utkání začne v 11 hodin dopoledne na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji. Vstup je zdarma.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.