Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2012

V pátek s dalším účastníkem Extraklasy

Před sobotním odjezdem na rakouské soustředění čeká na karvinský celek přípravný duel s polským TS Podbeskidzie.

Po remízách s Gliwicemi a Třincem se domácím fanouškům představí tým Pavla Malury proti dvanáctému týmu uplynulého ročníku nejvyšší polské soutěže TS Podbeskidzie Bielsko-Biala. „Chtěli bychom po nezdaru s Třincem už konečně potěšit fanoušky výhrou,“ uvedl Tomáš Knötig.

Stejného názoru je také trenér Malura. „Oba remízové zápasy se daly dovést do vítězného konce. Ale je to stále jen příprava,“ řekl. Páteční duel se už nebude týkat trojice Michal Gonda, Olin Bartozel a Lukáš Bartošák, kteří tým opustili.

Polský celek v přípravném období sehrál dva přípravné duely a v obou dokázal zvítězit. Nejprve si připsal skalp slovenského mistra Žiliny (2:1) a o čtyři dny později si poradil stejným výsledkem také s Dolním Kubínem.

Utkání začne v 11 hodin dopoledne na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo