Generální partner
Světlý režim
30. červenec 2013

Výměnný mezinárodní projekt začal

První kontakt v rámci Fair play Tour Karviná 2013 mají karvinští a bratislavští hráči úspěšně za sebou. V pondělí večer si společně zahráli bowling.

Oba týmy mají svou základnu rozbalenou na Hotelu Dakol v Petrovicích u Karviné, kde jim je k dispozici kompletní servis včetně již zmíněného bowlingu. Právě bowling byl první společnou akcí obou táborů. „Jsme strašně rádi, že nás MFK Karviná na tuto akci pozvalo. Pochopitelně jsme tady nepřijeli na dovolenou, ale na soustředění. To bude zakončené velkým turnajem za účasti velmi kvalitních týmu, na což se těšíme. Bude to velmi dobrá zkušenost,“ prohlásil trenér ŠK Slovan Bratislava U13 Attila Illés.

První dojmy z příjezdu, ubytování a v neposlední řadě také tréninku jsou podle trenéra slovenského žákovského celku jen pozitivní. „Nedá se tomu nic vytknout. Tréninkové hřiště je v pohodě, hotel včetně wellness také,“ doplnil Attila Illés. Už na středu je mezi oběma týmy naplánován přípravný zápas, který se uskuteční od 9:30 hodin na Bažantnici.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii