Generální partner
Světlý režim
30. červenec 2013

Výměnný mezinárodní projekt začal

První kontakt v rámci Fair play Tour Karviná 2013 mají karvinští a bratislavští hráči úspěšně za sebou. V pondělí večer si společně zahráli bowling.

Oba týmy mají svou základnu rozbalenou na Hotelu Dakol v Petrovicích u Karviné, kde jim je k dispozici kompletní servis včetně již zmíněného bowlingu. Právě bowling byl první společnou akcí obou táborů. „Jsme strašně rádi, že nás MFK Karviná na tuto akci pozvalo. Pochopitelně jsme tady nepřijeli na dovolenou, ale na soustředění. To bude zakončené velkým turnajem za účasti velmi kvalitních týmu, na což se těšíme. Bude to velmi dobrá zkušenost,“ prohlásil trenér ŠK Slovan Bratislava U13 Attila Illés.

První dojmy z příjezdu, ubytování a v neposlední řadě také tréninku jsou podle trenéra slovenského žákovského celku jen pozitivní. „Nedá se tomu nic vytknout. Tréninkové hřiště je v pohodě, hotel včetně wellness také,“ doplnil Attila Illés. Už na středu je mezi oběma týmy naplánován přípravný zápas, který se uskuteční od 9:30 hodin na Bažantnici.

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.