Generální partner
Světlý režim
21. říjen 2015

Informace před pohárem s Ml. Boleslaví

Z důvodu atraktivity osmifinálového utkání MOL CUPu bude možné zakoupit vstupenky v předprodeji ve stejné cenové relaci jako na každý domácí zápas ve Fotbalové národní lize.
Aktuálně čtvrtý tým Synot ligy se na Kovoně představí v úterý 27. října od 14:30 hodin. Zda trenér Karel Jarolím vezme s sebou Milana Baroše, Lukáše Mageru či Jiřího Skaláka, zatím nevíme. Jisté však je, že vedení Městského fotbalového klubu se rozhodlo zachovat tradiční vstupné – 40 Kč pro dospělého, 30 Kč pro důchodce (nad 60 let) a 20 Kč pro zaměstnance OKD. Ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma. Všechny druhy vstupenek umožňují vstup na tribunu až do zaplnění její kapacity. Majitelé permanentek mají vstup zdarma.

V den zápasu budou otevřeny tři pokladny, ale vedení klubu fanouškům doporučuje si vstupenky zakoupit v předprodeji, aby se vyhnuli tvořícím se frontám a bez problémů tak viděli celé utkání. Vstupenky na zápas Karviná – Mladá Boleslav budou k dispozici na pokladně před sobotním utkáním 12. kola Fotbalové národní ligy proti Hradci Králové anebo v pondělí 26. října po celý den na sekretariátu klubu v době od 8 do 16 hodin. 

Pokladny se v den zápasu otevřou fanouškům hodinu před výkopem, tj. od 13:30 hodin
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.