Generální partner
Světlý režim
21. říjen 2015

Informace před pohárem s Ml. Boleslaví

Z důvodu atraktivity osmifinálového utkání MOL CUPu bude možné zakoupit vstupenky v předprodeji ve stejné cenové relaci jako na každý domácí zápas ve Fotbalové národní lize.
Aktuálně čtvrtý tým Synot ligy se na Kovoně představí v úterý 27. října od 14:30 hodin. Zda trenér Karel Jarolím vezme s sebou Milana Baroše, Lukáše Mageru či Jiřího Skaláka, zatím nevíme. Jisté však je, že vedení Městského fotbalového klubu se rozhodlo zachovat tradiční vstupné – 40 Kč pro dospělého, 30 Kč pro důchodce (nad 60 let) a 20 Kč pro zaměstnance OKD. Ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma. Všechny druhy vstupenek umožňují vstup na tribunu až do zaplnění její kapacity. Majitelé permanentek mají vstup zdarma.

V den zápasu budou otevřeny tři pokladny, ale vedení klubu fanouškům doporučuje si vstupenky zakoupit v předprodeji, aby se vyhnuli tvořícím se frontám a bez problémů tak viděli celé utkání. Vstupenky na zápas Karviná – Mladá Boleslav budou k dispozici na pokladně před sobotním utkáním 12. kola Fotbalové národní ligy proti Hradci Králové anebo v pondělí 26. října po celý den na sekretariátu klubu v době od 8 do 16 hodin. 

Pokladny se v den zápasu otevřou fanouškům hodinu před výkopem, tj. od 13:30 hodin
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo