Generální partner
Světlý režim
3. leden 2016

Žáci U12: Adaptace chvíli trvala, nakonec vše klaplo

Závěrečné hodnocení podzimní části zakončíme u mladších žáků U12, které připravuje trenérská trojice Červenka, Goj a Hanzel.
Hodnocení podzimní části sezóny týmu U12 trenérem Tomášem Červenkou:

„V kategorii mladších žáků U12 jsme chtěli navázat na práci trenéra Klose, co nejrychleji adaptovat hráče na větší hřiště a přechod z přípravky do mladších žáků. Na začátku přípravy se objevily problémy s docházkou, ale postupně si vše sedlo, hráči i rodiče pochopili, co od nich očekáváme. V soutěži se ještě naše tréninkové úsilí neprojevilo, ale na závěr podzimu, kdy jsme se zúčastnili několika halových turnajů, jsem byl i s mými kolegy Gojem a Hanzlem překvapen, jak se kluci zlepšili. Doufám, že výhra především nad Žilinou na kvalitně obsazeném turnaji v Púchově povzbudí nás všechny do další práce. Chtěl bych poděkovat rodičům, kteří nás jezdí na zápasy a turnaje povzbuzovat a sledují, že naše práce s jejich dětmi má smysl. Velkou motivací by pro hráče měla být akademie, která se bude otvírat v příštím roce tady v Karviné.“

Nejlepší střelci - Bárta (17 gólů), Pomykacz a Holub R. (13 gólů)
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.