Generální partner
Světlý režim
3. leden 2016

Žáci U12: Adaptace chvíli trvala, nakonec vše klaplo

Závěrečné hodnocení podzimní části zakončíme u mladších žáků U12, které připravuje trenérská trojice Červenka, Goj a Hanzel.
Hodnocení podzimní části sezóny týmu U12 trenérem Tomášem Červenkou:

„V kategorii mladších žáků U12 jsme chtěli navázat na práci trenéra Klose, co nejrychleji adaptovat hráče na větší hřiště a přechod z přípravky do mladších žáků. Na začátku přípravy se objevily problémy s docházkou, ale postupně si vše sedlo, hráči i rodiče pochopili, co od nich očekáváme. V soutěži se ještě naše tréninkové úsilí neprojevilo, ale na závěr podzimu, kdy jsme se zúčastnili několika halových turnajů, jsem byl i s mými kolegy Gojem a Hanzlem překvapen, jak se kluci zlepšili. Doufám, že výhra především nad Žilinou na kvalitně obsazeném turnaji v Púchově povzbudí nás všechny do další práce. Chtěl bych poděkovat rodičům, kteří nás jezdí na zápasy a turnaje povzbuzovat a sledují, že naše práce s jejich dětmi má smysl. Velkou motivací by pro hráče měla být akademie, která se bude otvírat v příštím roce tady v Karviné.“

Nejlepší střelci - Bárta (17 gólů), Pomykacz a Holub R. (13 gólů)
Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo