Mlade talenty

Rozjetá devatenáctka hostí Příbram

06.05.2016 | redakce
 

Rozjetá devatenáctka hostí Příbram V sobotních 14:30 hodin bude rozehráno další utkání nejvyšší dorostenecké soutěže. Hrát se bude pochopitelně na Bažantnici.

 

Čtyři zápasy pod trenérem Gibalou a čtyři výhry - mj. i skalp mistra Sparty Praha a dvě venkovní vítězství. V kabině musí panovat velmi dobrá nálada. „Rádi bychom zůstali na vítězné vlně i po sobotě. Budeme chtít hrát stejně, jako v předchozích zápasech, žádnou vyčkávanou,“ ubezpečil trenér Petr Gibala.

Prozradil také, že probíhají v odlehčeném duchu, s hráči se víc zaměřují na různé varianty zakončení. „Snížili jsme „zátěž“ taktických tréninků. Věnujeme se tomu maximálně 20 minut ve čtvrtek a pátek. Cílem je, aby kluci neskřípali zubama, ale naopak, aby se na zápas těšili,“ doplnil hlavní trenér týmu U19 s tím, že připraven bude také reprezentant Ondřej Lingr, který vynechal poslední dvě utkání díky povinnostem v národním týmu do 18 let.

Aktuálně třetí tým tabulky má na svém kontě 54 bodů a přetahuje se na dálku se Zbrojovkou Brno o stříbrnou pozici. Podzimní zápas v Příbrami skončil vítězstvím domácích v poměru 2:0.

Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – 1. FK Příbram U19 startuje na Bažantnici v sobotu 7. května ve 14:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jiří Picmaus. 

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem