Generální partner
Světlý režim
6. květen 2016

Rozjetá devatenáctka hostí Příbram

V sobotních 14:30 hodin bude rozehráno další utkání nejvyšší dorostenecké soutěže. Hrát se bude pochopitelně na Bažantnici.
Čtyři zápasy pod trenérem Gibalou a čtyři výhry - mj. i skalp mistra Sparty Praha a dvě venkovní vítězství. V kabině musí panovat velmi dobrá nálada. „Rádi bychom zůstali na vítězné vlně i po sobotě. Budeme chtít hrát stejně, jako v předchozích zápasech, žádnou vyčkávanou,“ ubezpečil trenér Petr Gibala.

Prozradil také, že probíhají v odlehčeném duchu, s hráči se víc zaměřují na různé varianty zakončení. „Snížili jsme „zátěž“ taktických tréninků. Věnujeme se tomu maximálně 20 minut ve čtvrtek a pátek. Cílem je, aby kluci neskřípali zubama, ale naopak, aby se na zápas těšili,“ doplnil hlavní trenér týmu U19 s tím, že připraven bude také reprezentant Ondřej Lingr, který vynechal poslední dvě utkání díky povinnostem v národním týmu do 18 let.

Aktuálně třetí tým tabulky má na svém kontě 54 bodů a přetahuje se na dálku se Zbrojovkou Brno o stříbrnou pozici. Podzimní zápas v Příbrami skončil vítězstvím domácích v poměru 2:0.

Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – 1. FK Příbram U19 startuje na Bažantnici v sobotu 7. května ve 14:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jiří Picmaus. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii