Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2016

Nové smlouvy pro trojici fotbalistů

Kapitána Pavla Eismanna, rychlíka Jana Moravce a stopera Jana Hoška i nadále budou všichni fandové vídat v dresu MFK OKD Karviná.

Další tři hráče základní sestavy se podařilo „podepsat“ vedení klubu. „S Pavlem Eismannem jsme prodloužili smlouvu o rok a našimi hráči už jsou Honzové Moravec a Hošek, kteří tady byli v minulé sezóně pouze na hostování z Bohemians 1905, respektive Teplic,“ potvrdil sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk s tím, že u obou borců se jedná o jednoleté smlouvy s následnou roční opcí.

Doslova inventářem je v karvinské kabině její kapitán - Pavel Eismann kroutí v klubu už svou čtvrtou sezónu. V těch předchozích nechyběl ani v jednom mistrovském utkání. Jan Moravec začíná ve Slezsku druhou sezónu, Jan Hošek druhý půlrok. 

Všichni tři jsou stálicemi základní sestavy a i díky jejich přispění se celý tým mohl na konci května radovat z postupu do nejvyšší soutěže. A za tři týdny si ji všichni společně zahrají…

Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii