Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2016

Nové smlouvy pro trojici fotbalistů

Kapitána Pavla Eismanna, rychlíka Jana Moravce a stopera Jana Hoška i nadále budou všichni fandové vídat v dresu MFK OKD Karviná.

Další tři hráče základní sestavy se podařilo „podepsat“ vedení klubu. „S Pavlem Eismannem jsme prodloužili smlouvu o rok a našimi hráči už jsou Honzové Moravec a Hošek, kteří tady byli v minulé sezóně pouze na hostování z Bohemians 1905, respektive Teplic,“ potvrdil sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk s tím, že u obou borců se jedná o jednoleté smlouvy s následnou roční opcí.

Doslova inventářem je v karvinské kabině její kapitán - Pavel Eismann kroutí v klubu už svou čtvrtou sezónu. V těch předchozích nechyběl ani v jednom mistrovském utkání. Jan Moravec začíná ve Slezsku druhou sezónu, Jan Hošek druhý půlrok. 

Všichni tři jsou stálicemi základní sestavy a i díky jejich přispění se celý tým mohl na konci května radovat z postupu do nejvyšší soutěže. A za tři týdny si ji všichni společně zahrají…

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.