Generální partner
Světlý režim
24. červenec 2016

Už zítra (v pondělí) začíná prodej permanentek!

Opakování je matka moudrosti, proto znovu připomínáme, že pondělí 25. července je tím dnem, kdy na čerstvě zkolaudovaném Městském stadionu v Karviné-Ráji začíná předprodej permic před prvoligovou sezónou 2016/2017.
Vedení klubu děkuje fanouškům za trpělivost! Teprve ve čtvrtek 21.7. převzal klub pokladní systém a probíhalo nezbytné zaškolování personálu.

Prodej permanentek bude probíhat během posledního červencového týdne v odpoledních hodinách (pondělí 13-18 hodin, úterý až pátek 14-18 hodin) u hlavní budovy Městského stadionu. Platí se pouze hotově a jeden člověk může nakoupit neomezený počet běžných permanentek pro své známé či kamarády. Zlevněné permanentky si musí daný fanoušek zakoupit osobně, s výjimkou dětí, u kterých stačí předložit průkaz pojištěnce. 

Městský fotbalový klub Karviná neručí za ztrátu permanentky a prodává pouze permanentky na podzimní část soutěže, tzn. na osm domácích utkání. Do nejlepších sektorů vyjde permice na 550 Kč, takže jeden zápas pak na necelých 69 korun.

Majitelé permanentek navíc získají jako bonus volný vstup na případná utkání MOL Cupu.

yyxxxNOV

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.