Generální partner
Světlý režim
29. září 2016

Putovní pohár zůstal doma!

Turnaj starších přípravek uspořádaný Komisí mládeže OFS Karviná ve spolupráci s Městským fotbalovým klubem Karviná opanovala obě domácí družstva. Ročník 2006 (U11 v bílém) zdolal ve finále ročník 2007 (U10 v zeleném).
Šest týmů bojovalo v sobotu 24. září ve Sportovním centru Kovona nejen o putovní pohár, ale také o možnost velkého zážitku. Jakého? O možnost nástupu s hráči A-týmu před prvoligovým zápasem s Teplicemi.

Týmy Karviné U11, Karviné U10, Dětmarovic, Havířova, Petřvaldu a Těrlicka hrály systémem každý s každým, načež potom se pochopitelně bojovalo i o celkové umístění. „Karvinská družstva hrála opravdu dobře a zaslouženě se probojovala do finále. Všechny zápasy byly vyrovnané, počasí ideální fotbalové, všichni si fotbalové dopoledne užili. Speciální cenu pro vítěze (nástup družstva při ligovém utkání A-mužů) nakonec získalo bronzové družstvo FK Těrlicko,“ řekl člen Komise mládeže OFS Karviná a zároveň trenér přípravek Ondřej Hanzel. 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen domácí Lukáš Taksonyi, nejlepším brankářem Matyáš Heinz z Dětmarovic a nejlepším střelcem se stal Matěj Michejda z Těrlicka.

Výsledky semifinále:

MFK Karviná 07 - MFK Havířov 5:0
MFK Karviná 06 – FK Těrlicko 2:0

Výsledek finále:

MFK Karviná 06 - MFK Karviná 07 5:2

Výsledek zápasu o 3. místo

FK Těrlicko - MFK Havířov 4:1

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo