Generální partner
Světlý režim
29. září 2016

Putovní pohár zůstal doma!

Turnaj starších přípravek uspořádaný Komisí mládeže OFS Karviná ve spolupráci s Městským fotbalovým klubem Karviná opanovala obě domácí družstva. Ročník 2006 (U11 v bílém) zdolal ve finále ročník 2007 (U10 v zeleném).
Šest týmů bojovalo v sobotu 24. září ve Sportovním centru Kovona nejen o putovní pohár, ale také o možnost velkého zážitku. Jakého? O možnost nástupu s hráči A-týmu před prvoligovým zápasem s Teplicemi.

Týmy Karviné U11, Karviné U10, Dětmarovic, Havířova, Petřvaldu a Těrlicka hrály systémem každý s každým, načež potom se pochopitelně bojovalo i o celkové umístění. „Karvinská družstva hrála opravdu dobře a zaslouženě se probojovala do finále. Všechny zápasy byly vyrovnané, počasí ideální fotbalové, všichni si fotbalové dopoledne užili. Speciální cenu pro vítěze (nástup družstva při ligovém utkání A-mužů) nakonec získalo bronzové družstvo FK Těrlicko,“ řekl člen Komise mládeže OFS Karviná a zároveň trenér přípravek Ondřej Hanzel. 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen domácí Lukáš Taksonyi, nejlepším brankářem Matyáš Heinz z Dětmarovic a nejlepším střelcem se stal Matěj Michejda z Těrlicka.

Výsledky semifinále:

MFK Karviná 07 - MFK Havířov 5:0
MFK Karviná 06 – FK Těrlicko 2:0

Výsledek finále:

MFK Karviná 06 - MFK Karviná 07 5:2

Výsledek zápasu o 3. místo

FK Těrlicko - MFK Havířov 4:1

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo