Generální partner
Světlý režim
29. září 2016

Putovní pohár zůstal doma!

Turnaj starších přípravek uspořádaný Komisí mládeže OFS Karviná ve spolupráci s Městským fotbalovým klubem Karviná opanovala obě domácí družstva. Ročník 2006 (U11 v bílém) zdolal ve finále ročník 2007 (U10 v zeleném).
Šest týmů bojovalo v sobotu 24. září ve Sportovním centru Kovona nejen o putovní pohár, ale také o možnost velkého zážitku. Jakého? O možnost nástupu s hráči A-týmu před prvoligovým zápasem s Teplicemi.

Týmy Karviné U11, Karviné U10, Dětmarovic, Havířova, Petřvaldu a Těrlicka hrály systémem každý s každým, načež potom se pochopitelně bojovalo i o celkové umístění. „Karvinská družstva hrála opravdu dobře a zaslouženě se probojovala do finále. Všechny zápasy byly vyrovnané, počasí ideální fotbalové, všichni si fotbalové dopoledne užili. Speciální cenu pro vítěze (nástup družstva při ligovém utkání A-mužů) nakonec získalo bronzové družstvo FK Těrlicko,“ řekl člen Komise mládeže OFS Karviná a zároveň trenér přípravek Ondřej Hanzel. 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen domácí Lukáš Taksonyi, nejlepším brankářem Matyáš Heinz z Dětmarovic a nejlepším střelcem se stal Matěj Michejda z Těrlicka.

Výsledky semifinále:

MFK Karviná 07 - MFK Havířov 5:0
MFK Karviná 06 – FK Těrlicko 2:0

Výsledek finále:

MFK Karviná 06 - MFK Karviná 07 5:2

Výsledek zápasu o 3. místo

FK Těrlicko - MFK Havířov 4:1

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii