Generální partner
Světlý režim
29. září 2016

Putovní pohár zůstal doma!

Turnaj starších přípravek uspořádaný Komisí mládeže OFS Karviná ve spolupráci s Městským fotbalovým klubem Karviná opanovala obě domácí družstva. Ročník 2006 (U11 v bílém) zdolal ve finále ročník 2007 (U10 v zeleném).
Šest týmů bojovalo v sobotu 24. září ve Sportovním centru Kovona nejen o putovní pohár, ale také o možnost velkého zážitku. Jakého? O možnost nástupu s hráči A-týmu před prvoligovým zápasem s Teplicemi.

Týmy Karviné U11, Karviné U10, Dětmarovic, Havířova, Petřvaldu a Těrlicka hrály systémem každý s každým, načež potom se pochopitelně bojovalo i o celkové umístění. „Karvinská družstva hrála opravdu dobře a zaslouženě se probojovala do finále. Všechny zápasy byly vyrovnané, počasí ideální fotbalové, všichni si fotbalové dopoledne užili. Speciální cenu pro vítěze (nástup družstva při ligovém utkání A-mužů) nakonec získalo bronzové družstvo FK Těrlicko,“ řekl člen Komise mládeže OFS Karviná a zároveň trenér přípravek Ondřej Hanzel. 

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen domácí Lukáš Taksonyi, nejlepším brankářem Matyáš Heinz z Dětmarovic a nejlepším střelcem se stal Matěj Michejda z Těrlicka.

Výsledky semifinále:

MFK Karviná 07 - MFK Havířov 5:0
MFK Karviná 06 – FK Těrlicko 2:0

Výsledek finále:

MFK Karviná 06 - MFK Karviná 07 5:2

Výsledek zápasu o 3. místo

FK Těrlicko - MFK Havířov 4:1

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo