Generální partner
Světlý režim
14. leden 2017

Druhá posila - přichází Patrik Dressler

Defenzivní univerzál je sice v Karviné od začátku přípravy, ale až nyní byla dořešena forma jeho angažmá ve Slezsku, která zní – půlroční hostování s následnou opcí.
Patrik Dressler je odchovancem ostravského Baníku, ale kmenovým hráčem severočeských Teplic. V prvních kolech této sezóny pravidelně hrál, potom už příležitost od trenéra Šmejkala víceméně nedostal. Proto hostování blízko domova uvítal. „Jsem za to moc rád, pět let jsem byl mimo náš region. Rád bych Karviné pomohl k záchraně. Po podzimu k tomu je slušně našlápnuto,“ řekl.

Trenér Jozef Weber si od Dresslera slibuje zvýšení konkurence na obou krajích obrany. „Proto jsme ho brali. Na pravou stranu jsme na podzim měli pouze talentovaného Holíka. V několika zápasech tam musel alternovat dokonce stoper Dreksa,“ připomněl podzimní šachy se sestavou kouč Weber.

Po Mihailu Jovanovićovi tak dorazil i druhý hráč do defenzivy. Dressler si zápasovou premiéru odbyl ve středu proti Skalici s kapitánskou páskou na ruce.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii