Generální partner
Světlý režim
14. leden 2017

Druhá posila - přichází Patrik Dressler

Defenzivní univerzál je sice v Karviné od začátku přípravy, ale až nyní byla dořešena forma jeho angažmá ve Slezsku, která zní – půlroční hostování s následnou opcí.
Patrik Dressler je odchovancem ostravského Baníku, ale kmenovým hráčem severočeských Teplic. V prvních kolech této sezóny pravidelně hrál, potom už příležitost od trenéra Šmejkala víceméně nedostal. Proto hostování blízko domova uvítal. „Jsem za to moc rád, pět let jsem byl mimo náš region. Rád bych Karviné pomohl k záchraně. Po podzimu k tomu je slušně našlápnuto,“ řekl.

Trenér Jozef Weber si od Dresslera slibuje zvýšení konkurence na obou krajích obrany. „Proto jsme ho brali. Na pravou stranu jsme na podzim měli pouze talentovaného Holíka. V několika zápasech tam musel alternovat dokonce stoper Dreksa,“ připomněl podzimní šachy se sestavou kouč Weber.

Po Mihailu Jovanovićovi tak dorazil i druhý hráč do defenzivy. Dressler si zápasovou premiéru odbyl ve středu proti Skalici s kapitánskou páskou na ruce.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo