Generální partner
Světlý režim
23. leden 2017

Jaroslav Zelený přestupuje do Jablonce

Stabilní člen základní jedenáctky mění dres. Jaroslav Zelený odchází do klubu FK Jablonec. Oba kluby v tuto chvíli řeší hráčskou kompenzaci.
Po Pavlu Dreksovi je pryč další defenzivní fotbalista, konkrétně Jaroslav Zelený. Nejvytíženější karvinský hráč podzimní části sezóny zamířil na sever Čech do Jablonce. „Zájem o Jardu jsme nějaký čas reflektovali z více klubů. S Jabloncem však probíhala velmi korektní jednání a nakonec jsme se domluvili,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

V tomto transferu je zároveň zahrnuta hráčská kompenzace. „Je to pravda, ale neradi bychom to zatím jakkoliv konkretizovali,“ uvedl dále Vlk. V médiích se například objevilo jméno útočníka Tomáše Wágnera. „Ano, mohu potvrdit, že to je jedna z variant a stáli bychom o něho,“ potvrdil karvinský sportovní ředitel s tím, že vše se bude řešit v nejbližších dnech. Karvinští už v neděli odlétají do Turecka na herní soustředění. 

Jaroslav Zelený působil v Karviné od léta 2014 – první půlrok byl formu hostování, v únoru 2015 se upsal Karviné na 3,5 roku. V karvinském dresu odehrál „Zelí“ 45 mistrovských zápasů a vstřelil 1 gól.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii