Generální partner
Světlý režim
25. leden 2017

V Bohumíně brali starší žáci bronz

Hala bohumínského Bosporu byla v sobotu dějištěm turnaje deseti týmů. Městský fotbalový klub Karviná vyslal do boje B žáky, kteří nakonec skončili třetí. Nejlepším týmem byly Petřkovice.
Ve skupině A bojovaly týmy FK Těrlicko, FC Odra Petřkovice, Lokomotiva Petrovice, FC Heřmanice a FC Vřesina. Skupina B byla obsazena týmy FC Bospor Bohumín, Inter Petrovice, MFK Karviná, Sokol Věřňovice a TJ Vítkov.

Karvinští základní skupinu vyhráli (tři výhry a jedna prohra), ale v semifinále nestačili na pozdějšího vítěze – Petřkovice. V souboji o třetí místo pak svěřenci koučů Špičky a Kondziolky zdolali až po penaltách Vítkov. Nejlepším střelcem týmu byl s pěti zásahy Jan Samuhel.

Výsledky MFK Karviná:

MFK Karviná-Sokol Věřňovice 3:1, Inter Petrovice-MFK Karviná 3:2, MFK Karviná-FK Bospor Bohumín 2:0, MFK Karviná-TJ Vítkov 3:0, semifinále: MFK Karviná-FC Odra Petřkovice 1:2, o 3. místo: MFK Karviná-TJ Vítkov na penalty 3:2

Celkové pořadí prvních tří týmů: 

1. místo: FC Odra Petřkovice, 2. místo: FC Vřesina, 3.místo: MFK Karviná
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha