Generální partner
Světlý režim
8. únor 2017

Domácí utkání proti Zlínu bude na ČT Sport

Ve středu upřesnila Ligová fotbalová asociace program 19. kola ePojisteni.cz ligy, které spadá do prvního březnového víkendu. Svěřenci Jozefa Webera budou hrát v neděli 5. března večer od 18 hodin pod dohledem televizních kamer.
Všechno je jednou poprvé. Karvinští se po letním návratu mezi tuzemskou fotbalovou elitu představí teprve potřetí v přímém televizním přenosu, ale s tím rozdílem, že poprvé v domácím prostředí. Na podzim viděli televizní diváci a fanoušci jejich zápas v Edenu proti pražské Slavii (ČT Sport) a na Letné proti Spartě (O2 TV Sport).

Tentokrát tedy televizní kamery a přenosové vozy České televize zamíří do Karviné, kde se bude hrát v neděli 5. března od 18 hodin. Bude se zároveň jednat o poslední utkání 19. kola, které se tentokrát vešlo do dvou dnů.  
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii