Mlade talenty

Jozef Weber hodnotí duel s Opavou i celou přípravu

13.02.2017 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Jozef Weber hodnotí duel s Opavou i celou přípravu Nespokojený s prvním poločasem byl po posledním zápase zimní přípravy kouč Jozef Weber. Po utkání zanalyzoval přípravu, vyjádřil spokojenost s nově příchozími hráči a vyjádřil se i k příchodu svého syna Tomáše, který je čerstvou akvizicí MFK Karviná.

 

Trenére, v generálce remíza 2:2, ale spokojenost může panovat pouze s druhým poločasem, je to tak?
Pro mě to generálka nebyla, ale máte pravdu. První půle byla špatná, neběhali jsme. Takhle by to opravdu nešlo! Po změně stran už to bylo dobré, mělo to hlavu a patu.

Jaké je vaše hodnocení celé přípravy?
Jsem spokojený. Turecko nám moc pomohlo, odehráli jsme tam opravdu dva kvalitní zápasy s Poltavou a Bialystokem na přírodní trávě, navíc jsme tam odtrénovali vše, co jsme měli v plánu. Právě tyto zápasy jsem považoval za generálky a tomu jsme podřídili i přípravu. S jejím koncem se nám vyprázdnila i marodka. Jovanović, který s námi nebyl v Turecku, tady plnil individuální plán a v tomto zápase si zahrál druhý poločas. Nyní už řešíme jen drobné šrámy u Jana Hoška a po půl hodině jsem musel střídat Honzu Kalabišku. Ten by ale stejně nemohl do utkání s Boleslaví zasáhnout. Určitě s ním ale počítám, chtěl jsem ho do týmu a je dobře, že je tady.

Jaký je aktuální stav u Jana Vondry?
Po příletu odjel na vyšetření do Prahy a uvidíme. Počkáme asi do čtvrtku a pak se rozhodneme. Kdyby to zranění nebylo vážné a byla by šance, že se dá brzy dohromady, tak bych o něho měl zájem. Pokud by však měl laborovat delší dobu, tak se asi rozloučíme.

S už zmíněným Kalabiškou dorazil i Tomáš Wágner. Právě Wágner se nakonec stal nejlepším střelcem přípravy s třemi góly. Spokojenost s jeho přínosem pro tým?
Tomáš je gólový hráč a věřím, že bude velkou posilou. Ostatně v Turecku to ukázal. Je ohromně silný a platný v obou vápnech při standardních situacích.

A nejčerstvější posilou je váš syn Tomáš.
Situace kolem něj se v Brně vyvinula tak, jak se vyvinula. Každopádně Tomáš měl zájem jít do Karviné na nějakou delší dobu. To se povedlo a všichni věříme, že se tady adaptuje a jeho chvíle v karvinském dresu přijdou. V některých činnostech potřebuje přidat, proto potřebuje čas. Ale říkám na rovinu, že to se mnou nebude mít lehké (úsměv). 

• LFA upřesnila poslední 2 kola
dnes - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

• Béčko prohrálo s Bohumínem
3.11. - Rezervní tým zakončil podzim v divizi F těsnou domácí porážkou s Bohumínem 1:2, přestože vedl po gólu Jána Kriváka. Hosté ale skóre otočili.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
2.11. - U19-Baník Ostrava 0:3, HFK Olomouc-U18 3:13, U17-Baník Ostrava 2:3, HFK Olomouc-U16 4:3, Baník Ostrava-U15 6:0, Baník Ostrava-U14 6:1, Přerov-U13 2:14, Přerov-U12 1:7, st.žáci B-Vřesina 2:3, ml.žáci B-Vřesina 2:6.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem