Generální partner
Světlý režim
13. únor 2017

Směr Praha! Dorost U17 a U16 jede ladit herní věci

Tři přípravné zápasy s pražskými týmy, regenerace v aquaparku a možná také hokejová extraliga v O2 Aréně. Takový je program hráčů mladšího dorostu na soustředění v Praze, kam odcestují v úterý odpoledne.
Formu mladších dorostenců postupně otestuje trojlístek pražských týmů - Slavia, Bohemians Praha 1905 a Dukla. „V létě se nám nepodařilo postoupit do zimní fáze Memoriálu Vlastislava Marečka. Pro kluky je takto kvalitní konfrontace velice důležitá. Oni potřebují hrát těžké zápasy, aby byli připraveni do celostátního fotbalu, tedy do kategorie staršího dorostu,“ prohlásil trenér týmu U17 Marcel Frajt.

Sedmnáctka i šestnáctka by měla odcestovat ve složení čtrnácti hráčů a dvou brankářů. „Zatím nemáme žádné omluvenky s výjimkou Matěje Osvěčíka z týmu U16, který má zánět průdušek. Kromě zápasů bude na programu regenerace v aquaparku a zřejmě klapne i speciální teambuilding v podobě středeční návštěvy hokejové extraligy mezi Spartou a Mountfieldem HK v O2 Aréně," nastínil Frajt program herního soustředění.  

Program zápasů:

Středa 15.2. 
SK Slavia Praha U17 – MFK Karviná U17 (Eden, 10:00)
SK Slavia Praha U16 – MFK Karviná U16 (Eden, 12:00)

Čtvrtek 16.2.
Bohemians Praha 1905 U17 – MFK Karviná U17 (Šeberov, 13:00)
Bohemians Praha 1905 U16 – MFK Karviná U16 (Šeberov, 15:00)

Sobota 18.2.
FK Dukla Praha U17 – MFK Karviná U17 (Juliska, 10:00)
FK Dukla Praha U16 – MFK Karviná U16 (Juliska, 12:00)
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii