Generální partner
Světlý režim
13. únor 2017

Směr Praha! Dorost U17 a U16 jede ladit herní věci

Tři přípravné zápasy s pražskými týmy, regenerace v aquaparku a možná také hokejová extraliga v O2 Aréně. Takový je program hráčů mladšího dorostu na soustředění v Praze, kam odcestují v úterý odpoledne.
Formu mladších dorostenců postupně otestuje trojlístek pražských týmů - Slavia, Bohemians Praha 1905 a Dukla. „V létě se nám nepodařilo postoupit do zimní fáze Memoriálu Vlastislava Marečka. Pro kluky je takto kvalitní konfrontace velice důležitá. Oni potřebují hrát těžké zápasy, aby byli připraveni do celostátního fotbalu, tedy do kategorie staršího dorostu,“ prohlásil trenér týmu U17 Marcel Frajt.

Sedmnáctka i šestnáctka by měla odcestovat ve složení čtrnácti hráčů a dvou brankářů. „Zatím nemáme žádné omluvenky s výjimkou Matěje Osvěčíka z týmu U16, který má zánět průdušek. Kromě zápasů bude na programu regenerace v aquaparku a zřejmě klapne i speciální teambuilding v podobě středeční návštěvy hokejové extraligy mezi Spartou a Mountfieldem HK v O2 Aréně," nastínil Frajt program herního soustředění.  

Program zápasů:

Středa 15.2. 
SK Slavia Praha U17 – MFK Karviná U17 (Eden, 10:00)
SK Slavia Praha U16 – MFK Karviná U16 (Eden, 12:00)

Čtvrtek 16.2.
Bohemians Praha 1905 U17 – MFK Karviná U17 (Šeberov, 13:00)
Bohemians Praha 1905 U16 – MFK Karviná U16 (Šeberov, 15:00)

Sobota 18.2.
FK Dukla Praha U17 – MFK Karviná U17 (Juliska, 10:00)
FK Dukla Praha U16 – MFK Karviná U16 (Juliska, 12:00)
Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii