Mlade talenty

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná

21.03.2017 | redakce
 

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná Česká fotbalová reprezentace do 21 let se představí v pátek 24. března od 17 hod. v Karviné v přípravném utkání se Slovenskem. Dva dny předtím vyrazí vstříc fanouškům a den před zápasem nebude chybět ani otevřený trénink.

 

Karvinští fanoušci, kteří v podpoře svého prvoligového klubu patří k nejlepším u nás, se mohou podívat na česko – slovenské „derby fotbalových reprezentací. Vstupenky v ceně 50 korun jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal a budou i v pátek před zápasem na pokladnách.

Zápas není v Karviné náhodou. Nový a útulný stadion svojí kapacitou ideálně vyhovující potřebám fotbalové jednadvacítky byl jasnou volbou. Oba týmy připravující se na evropský šampionát v Polsku to mají takříkajíc na půl cesty.

A doslova co by kamenem dohodil to mají fotbaloví příznivci z moravskoslezského regionu do města Tychy, kde české lvíčata odehrají všechny tři zápasy. „Neponecháváme nic náhodě, zápasem v Karviné se Slovenskem se chceme místním fanouškům připomenout a vzbudit zájem o jednadvacítku. Chtěli bychom je pozvat a naladit na šampionát v Polsku,“ řekl trenér Vítězslav Lavička. 

Konkrétně tým pod heslem: „FOTBALOVÁ LVÍČATA ZVOU FANOUŠKY NA EURO V POLSKU! UVIDÍME SE V ČERVNU V TYCHÁCH!“ pořádá ve středu 22. března od 16 hodin setkání v OC Karviná. Součástí bude autogramiáda, povídání s trenérem a vybranými hráči plus vystoupení populární zpěvačky Ewy Farne. Ve čtvrtek pak na Městském stadionu proběhne od 16 hodin otevřený trénink naší reprezentace!

Nominaci trenéra Vítězslava Lavičky najdete ZDE a nejnovější změny potom ZDE.

• Sobotní výsledky st. žáků
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem