Generální partner
Světlý režim
21. březen 2017

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná

Česká fotbalová reprezentace do 21 let se představí v pátek 24. března od 17 hod. v Karviné v přípravném utkání se Slovenskem. Dva dny předtím vyrazí vstříc fanouškům a den před zápasem nebude chybět ani otevřený trénink.
Karvinští fanoušci, kteří v podpoře svého prvoligového klubu patří k nejlepším u nás, se mohou podívat na česko – slovenské „derby fotbalových reprezentací. Vstupenky v ceně 50 korun jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal a budou i v pátek před zápasem na pokladnách.

Zápas není v Karviné náhodou. Nový a útulný stadion svojí kapacitou ideálně vyhovující potřebám fotbalové jednadvacítky byl jasnou volbou. Oba týmy připravující se na evropský šampionát v Polsku to mají takříkajíc na půl cesty.

A doslova co by kamenem dohodil to mají fotbaloví příznivci z moravskoslezského regionu do města Tychy, kde české lvíčata odehrají všechny tři zápasy. „Neponecháváme nic náhodě, zápasem v Karviné se Slovenskem se chceme místním fanouškům připomenout a vzbudit zájem o jednadvacítku. Chtěli bychom je pozvat a naladit na šampionát v Polsku,“ řekl trenér Vítězslav Lavička. 

Konkrétně tým pod heslem: „FOTBALOVÁ LVÍČATA ZVOU FANOUŠKY NA EURO V POLSKU! UVIDÍME SE V ČERVNU V TYCHÁCH!“ pořádá ve středu 22. března od 16 hodin setkání v OC Karviná. Součástí bude autogramiáda, povídání s trenérem a vybranými hráči plus vystoupení populární zpěvačky Ewy Farne. Ve čtvrtek pak na Městském stadionu proběhne od 16 hodin otevřený trénink naší reprezentace!

Nominaci trenéra Vítězslava Lavičky najdete ZDE a nejnovější změny potom ZDE.
Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii