Generální partner
Světlý režim
21. březen 2017

Předprodej na Ticketportalu pozastaven!

Změna oproti původnímu plánu! Z důvodu bezpečnosti prodává klub vstupenky na další domácí duel proti pražské Slavii pouze a výhradně v Karviné.
V pondělí 20. března začal předprodej na duel se Slavií v MěDK a kině Centrum v Karviné. Další možnost nákupu bude ve čtvrtek 23. března osobně na dvou hlavních pokladnách stadionu, a také během duelu reprezentační jednadvacítky v pátek 24. března. Pokud vstupenky z předprodeje nezmizí, zbytek bude doprodán 75 minut před výkopem utkání přímo v pokladnách stadionu.

Původně se mělo prodávat i na internetu a na prodejních místech Ticketportalu, ovšem během pondělí došlo k pozastavení prodeje z důvodu bezpečnosti.

DŮLEŽITÉ INFO V BODECH

a) Předprodej na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji

- čtvrtek 23.3.2017 15:00 – 17:00 (otevřeny dvě hlavní pokladny)
- pátek 24.3.2017 15:45 - 18:30 (během utkání Česko U21 - Slovensko U21)
- v den zápasu (8.4.2017) 75 minut před výkopem

b) Předprodej v Kině Centrum a MěDK v Karviné běží od pondělí 20. března dle otevírací doby 

- lze zakoupit i zlevněné vstupenky
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.