Generální partner
Světlý režim
23. březen 2017

Česká jedenadvacítka vyzve Slováky

Federální přípravný souboj na Městském stadionu v Karviné-Ráji v pátek od 17 hodin je hlavní událostí tohoto týdne. Pro lvíčata to bude jeden z posledních testů před červnovým šampionátem, které pořádá Polsko.
Herní test před ostře sledovaným EUREM se odehraje v Karviné. Lvíčata pod vedením čerstvě oceněného Trenéra roku 2016 Vítězslava Lavičky přijela v silném složení  i s hráči, kteří hrají v evropských klubech či v předních českých týmech  – Václav Černý (Ajax Amsterdam) či Stefan Simić (Mouscron/Belgie), Daniel Holzer, Matěj Pulkrab a Aleš Čermák (Sparta), Aleš Matějů (Plzeň).

V nominaci je třiadvacet fotbalistů, většina z úspěšné kvalifikace. Česká výprava se v úterý večer ubytovala na Zámečku Petrovice, ve středu pak absolvovala trénink na Bažantnici a odpoledne proběhla autogramiáda v OC Karviná za účasti Aleše Čermáka, Václava Černého, Daniela Holzera, Michaela Lüftnera, Stefana Simiče, Michala Trávníka či trenéra Vítězslava Lavičky.

Ve čtvrtek dopoledne byla na programu opět tréninková jednotka na Bažantnici, odpoledne potom otevřený veřejný trénink na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde v pátek od páté odpolední začne přípravný zápas proti Slovensku, které si rovněž v Polsku zahraje.

Vstupenky jsou v prodeji na internetu a v prodejní síti Ticketportal do pátečních 15 hodin, potom přímo na stadionu - pokladny budou otevřeny od 15:30 hodin. Klubové permanentky na tento zápas nejsou v platnosti!!

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii