Mlade talenty

Česká jedenadvacítka vyzve Slováky

23.03.2017 | redakce
 

Česká jedenadvacítka vyzve Slováky Federální přípravný souboj na Městském stadionu v Karviné-Ráji v pátek od 17 hodin je hlavní událostí tohoto týdne. Pro lvíčata to bude jeden z posledních testů před červnovým šampionátem, které pořádá Polsko.

 

Herní test před ostře sledovaným EUREM se odehraje v Karviné. Lvíčata pod vedením čerstvě oceněného Trenéra roku 2016 Vítězslava Lavičky přijela v silném složení  i s hráči, kteří hrají v evropských klubech či v předních českých týmech  – Václav Černý (Ajax Amsterdam) či Stefan Simić (Mouscron/Belgie), Daniel Holzer, Matěj Pulkrab a Aleš Čermák (Sparta), Aleš Matějů (Plzeň).

V nominaci je třiadvacet fotbalistů, většina z úspěšné kvalifikace. Česká výprava se v úterý večer ubytovala na Zámečku Petrovice, ve středu pak absolvovala trénink na Bažantnici a odpoledne proběhla autogramiáda v OC Karviná za účasti Aleše Čermáka, Václava Černého, Daniela Holzera, Michaela Lüftnera, Stefana Simiče, Michala Trávníka či trenéra Vítězslava Lavičky.

Ve čtvrtek dopoledne byla na programu opět tréninková jednotka na Bažantnici, odpoledne potom otevřený veřejný trénink na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde v pátek od páté odpolední začne přípravný zápas proti Slovensku, které si rovněž v Polsku zahraje.

Vstupenky jsou v prodeji na internetu a v prodejní síti Ticketportal do pátečních 15 hodin, potom přímo na stadionu - pokladny budou otevřeny od 15:30 hodin. Klubové permanentky na tento zápas nejsou v platnosti!!

Fotogalerie

               
 

• Sobotní výsledky st. žáků
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem