Generální partner
Světlý režim
23. březen 2017

Česká jedenadvacítka vyzve Slováky

Federální přípravný souboj na Městském stadionu v Karviné-Ráji v pátek od 17 hodin je hlavní událostí tohoto týdne. Pro lvíčata to bude jeden z posledních testů před červnovým šampionátem, které pořádá Polsko.
Herní test před ostře sledovaným EUREM se odehraje v Karviné. Lvíčata pod vedením čerstvě oceněného Trenéra roku 2016 Vítězslava Lavičky přijela v silném složení  i s hráči, kteří hrají v evropských klubech či v předních českých týmech  – Václav Černý (Ajax Amsterdam) či Stefan Simić (Mouscron/Belgie), Daniel Holzer, Matěj Pulkrab a Aleš Čermák (Sparta), Aleš Matějů (Plzeň).

V nominaci je třiadvacet fotbalistů, většina z úspěšné kvalifikace. Česká výprava se v úterý večer ubytovala na Zámečku Petrovice, ve středu pak absolvovala trénink na Bažantnici a odpoledne proběhla autogramiáda v OC Karviná za účasti Aleše Čermáka, Václava Černého, Daniela Holzera, Michaela Lüftnera, Stefana Simiče, Michala Trávníka či trenéra Vítězslava Lavičky.

Ve čtvrtek dopoledne byla na programu opět tréninková jednotka na Bažantnici, odpoledne potom otevřený veřejný trénink na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde v pátek od páté odpolední začne přípravný zápas proti Slovensku, které si rovněž v Polsku zahraje.

Vstupenky jsou v prodeji na internetu a v prodejní síti Ticketportal do pátečních 15 hodin, potom přímo na stadionu - pokladny budou otevřeny od 15:30 hodin. Klubové permanentky na tento zápas nejsou v platnosti!!

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii