Generální partner
Světlý režim
24. březen 2017

Pauza přichází vhod, duben bude nabitý

Obě profesionální soutěže budou mít o víkendu reprezentační přestávku. Asi nejen karvinští hráči ji vítají – je potřeba dobít baterky, doléčit šrámy a připravit se pět ligových kol a čtvrtfinále MOL Cupu. To vše v „aprílovém“ dubnu.

První a zároveň poslední reprezentační přestávka vychází na poslední březnový víkend. Další utkání odehrají fotbalisté MFK až v sobotu 1. dubna v Liberci. „Tento týden jsme pojali převážně regeneračně. Byli jsme i na beachvolejbale, v posilovně a v Zámečku Petrovice ve wellness. O víkendu budou mít kluci zasloužené volno a od pondělí se už začneme chystat na Liberec,“ informoval asistent trenéra Josef Mucha.

Podle Muchy přichází „repre pauza“ právě vhod, protože někteří hráči šli už do utkání s Plzní tzv. přes bolest, navíc třikrát za sebou vyběhli do utkání ve stejné sestavě.  „Kluci si přes víkend doléčí drobné šrámy, v úterý se nám vrátí reprezentanti a doufáme, že se v plné síle začneme připravovat na ligový i pohárový program. V dubnu náš čeká hned šest ostrých utkání, což je velká porce,“ usmál se Mucha.

Pozitivní zprávou je, že se pomalinku do tréninkového procesu vrací krajní obránce Patrik Dressler. „Zatím se ale připravuje pouze individuálně,“ dodal na závěr Josef Mucha. Druhý dlouhodobý marod Jan Vondra zůstává v neschopnosti.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii