Generální partner
Světlý režim
28. březen 2017

Trenérem měsíce března je Jozef Weber!

Velký úspěch si připsal trenér MFK Karviná. Ligová fotbalová asociace jej vyhlásila Trenérem měsíce března v ePojisteni.cz lize. Nejlepším hráčem byl zvolen plzeňský kapitán Roman Hubník.

Jozef Weber je teprve čtvrtým oceněným koučem v letošní sezóně. Jak je to možné? V srpnu triumfoval zlínský Bohumil Páník, slávistický kouč Jaroslav Šilhavý opanoval září, říjen a únor, v listopadu se radoval plzeňský Roman Pivarník a nyní v březnu právě Weber. „Mile mě to potěšilo, musím poděkovat hráčům i realizačnímu týmu. Je to i jejich zásluha,“ prohlásil Jozef Weber.

Během třetího měsíce nového kalendářního roku jeho svěřenci ukořistili šest bodů za výhry doma se Zlínem a v Jihlavě. Blízko minimálně bodu byli také v domácím duelu proti mistrovské Plzni. „Šest bodů z tří takto těžkých utkání je hezkých, ale mohli jsme mít klidně o bodík víc. Ale už je to pryč, i tak jsme spokojení,“ usmál se Weber, kterému se dostalo v březnu ještě jedné pocty – vedení města jej vyhlásilo Osobností roku města Karviné za rok 2016.

Šestačtyřicetiletý úspěšný trenér vítězstvím mezi prvoligovými kouči navázal na své dva triumfy z loňské sezóny ve Fotbalové národní lize. Ovšem tento triumf je rozhodně cennější. „To bezesporu, i když si cením i ocenění z druhé nejvyšší soutěže. Ale být úspěšný mezi takovými jmény jako Jarda Šilhavý nebo Bob Páník je opravdu speciální a velmi si toho vážím,“ dodal Jozef Weber.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii