Generální partner
Světlý režim
13. duben 2017

Dorostenci i žáci hostí v pátek Zbrojovku

Velký pátek bude ve znamení mládežnického fotbalu. Areály Kovona a Bažantnice obsadí týmy U19, U15 a U14!

U19

S přáním přerušit čtyřzápasovou šňůru bez vítězství vstoupí v páteční pravé poledne do dalšího utkání I. dorostenecké ligy svěřenci Petra Gibaly a Marka Bielana. Půjde o duel třináctého s desátým týmem, Karvinští ztrácejí na svého soupeře dva bodíky.

Brňané se minulý týden otočkou ve druhé půli proti Hlučínu (nakonec 3:1) otřepali z debaklu na Slavii, kde prohráli 2:10. Karvinští dorostenci naposledy přivezli bod z Hradce Králové, kde pběhem devadesáti minut gól nepadl a na penalty zvítězili „Votroci“.

Podzimní duel v Brně vyhráli domácí 3:2. Páteční utkání začíná ve Sportovním centru Kovona ve 12 hodin, hlavním rozhodčím bude pan Michal Grečmal.

U15 + U14

Starší žáci hostí rovněž Zbrojovku. Zatímco patnáctka půjde do utkání jako outsider, čtrnáctka jako favorit. Týmu pod vedením trenérů Dylicha a Hubáčka zatím letošní sezóna vychází, je na výborném třetím místě za Sigmou Olomouc a Frýdkem-Místkem. Prim hraje především útočník Matěj Jurásek, který s 36 góly vede tabulku střelců celé soutěže.

Jen pro porovnání – celý tým U15 vstřelil pouze o jeden gól více než samotný Matěj Jurásek v o rok mladší kategorii. Zápasy starších žáků startují na Bažantnici v 14:15 hodin (U15) a 16:00 hodin (U14). 

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo