Generální partner
Světlý režim
13. duben 2017

Dorostenci i žáci hostí v pátek Zbrojovku

Velký pátek bude ve znamení mládežnického fotbalu. Areály Kovona a Bažantnice obsadí týmy U19, U15 a U14!

U19

S přáním přerušit čtyřzápasovou šňůru bez vítězství vstoupí v páteční pravé poledne do dalšího utkání I. dorostenecké ligy svěřenci Petra Gibaly a Marka Bielana. Půjde o duel třináctého s desátým týmem, Karvinští ztrácejí na svého soupeře dva bodíky.

Brňané se minulý týden otočkou ve druhé půli proti Hlučínu (nakonec 3:1) otřepali z debaklu na Slavii, kde prohráli 2:10. Karvinští dorostenci naposledy přivezli bod z Hradce Králové, kde pběhem devadesáti minut gól nepadl a na penalty zvítězili „Votroci“.

Podzimní duel v Brně vyhráli domácí 3:2. Páteční utkání začíná ve Sportovním centru Kovona ve 12 hodin, hlavním rozhodčím bude pan Michal Grečmal.

U15 + U14

Starší žáci hostí rovněž Zbrojovku. Zatímco patnáctka půjde do utkání jako outsider, čtrnáctka jako favorit. Týmu pod vedením trenérů Dylicha a Hubáčka zatím letošní sezóna vychází, je na výborném třetím místě za Sigmou Olomouc a Frýdkem-Místkem. Prim hraje především útočník Matěj Jurásek, který s 36 góly vede tabulku střelců celé soutěže.

Jen pro porovnání – celý tým U15 vstřelil pouze o jeden gól více než samotný Matěj Jurásek v o rok mladší kategorii. Zápasy starších žáků startují na Bažantnici v 14:15 hodin (U15) a 16:00 hodin (U14). 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii