Generální partner
Světlý režim
28. duben 2017

Devatenáctka hostí Teplice a potřebuje vyhrát

Jde do tuhého a to doslova. Posledních osm zápasů rozhodne o tom, zda si ligoví dorostenci zajistí místo mezi nejlepšími i pro příští sezónu. Nejbližším soupeřem budou v sobotu Teplice a kvůli nepříznivému počasí se bude hrát na umělé trávě SC Kovona.

Neuvěřitelně vyrovnaná tabulka slibuje nervák až do samotného konce. Svěřencům Petra Gibaly enormně schází tři body z domácího nepovedeného zápasu s Hlučínem, který se ale hrál už před měsícem. „Díváme se v tabulce oběma směry, nahoru i dolů. Bude to těžké, Teplice určitě přijedou připravené. Také ještě nemají nic jistého,“ tuší trenér Gibala.

Poslední zápas Karviná prohrála na Slovácku 0:2, Teplice si ve středu předehrály zápas v Mladé Boleslavi, kde ovšem prohrály 0:3. Jak to vypadá v tabulce? Karvinští jsou čtrnáctí s pětatřiceti body, teplickému týmu patří dvanáctá příčka s šestatřiceti body, ale má o zápas víc. Jen pro dokreslení – osmá Boleslav má bodů osmatřicet.

Na podzim Karvinští padli na severu Čech 1:3, přestože šli v úvodu utkání do vedení. Jenže domácí ještě do poločasu skóre otočili a po změně stran přidali i třetí gól. Kvůli nepříznivému počasí v celém Moravskoslezském kraji se sobotní utkaní uskuteční na umělé trávě.

Utkání I. dorostenecké ligy MFK Karviná U19 – FK Teplice U19 začne v sobotu 29. dubna v 11 hodin na umělé trávě SC Kovona. Hlavním rozhodčím bude pan Ivan Vostrejž.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha