Generální partner
Světlý režim
8. květen 2017

Od úterý budou v prodeji vstupenky na Jablonec

Poslední utkání aktuální prvoligové sezóny odehrají Karvinští v sobotu 27. května od 17 hodin proti Jablonci. Klub s téměř třítýdenním předstihem začne od úterý prodávat na toto utkání vstupenky v obvyklých předprodejích.
Přijďte se rozloučit s fotbalisty MFK Karviná, kteří si i v příští sezóně zahrají mezi českou elitou. Jde o velký úspěch, neboť oba pokusy bývalého klubu FC Karviná skončily okamžitým pádem do druhé ligy! 

Poslední utkání ePojisteni.cz ligy sezóny 2016/2017 se bude hrát v sobotu 27. května od 17 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji proti soupeři, s kterým Karvinští svou pouť nejvyšší soutěží na konci července minulého roku započali! Neváhejte, zajistěte si vstupenky a naposledy vytvořte hráčům skvělou kulisu.

Kdy a kde koupit vstupenky?

 • Předprodej na internetu a v prodejních místech Ticketportal od úterý 9.5. 8:00

 • Předprodej na pokladnách Městského stadionu
  - pátek 12.5. 18:45 - 21:30 (během utkání se Spartou Praha)
  - v den zápasu 75 minut před výkopem
  - lze zakoupit i zlevněné vstupenky

 • Předprodej v Kině Centrum a MěDK v Karviné od úterý 9.5. dle otevírací doby
  - lze zakoupit i zlevněné vstupenky


PODROBNOSTI V SEKCI VSTUPENKY!
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.