Generální partner
Světlý režim
10. květen 2017

Tomáš Wágner s trofejí za padesát ligových tref

Ve středu dopoledne dorazila na klub skleněná zásilka z Ligové fotbalové asociace (LFA) určená Tomáši Wágnerovi za vstřelených padesát branek v nejvyšší soutěži. Tuto metu pokořil na konci dubna v domácím zápase s Hradcem Králové.
Góly střílel za Příbram, Plzeň, Mladou Boleslav, Jablonec a Karvinou. Odchovanec Příbrami se v sedmadvaceti letech dostal na metu padesáti ligových gólů, za což obdržel příslušnou cenu. „Potěšila mě a vážím si toho. Mamka si ji vystaví doma na klavír. Místa tam je ještě dost,“ usmál se Wágner.

Oblíbenec karvinského publika přiznal, že tohle byl jeden z jeho osobních cílů, s kterým do Karviné v zimě přišel - dosáhnout ve slezském klubu na padesátku gólů. „Dal jsem zatím tři, ten jubilejní padesátý tady na tom krásném stadionu proti Hradci. V první chvíli jsem si to vůbec neuvědomil. Až po zápase mi došlo, že šlo o výjimečný gól,“ vyprávěl.

Když si měl vzpomenout na vůbec nejdůležitější ligovou trefu, tak po krátkém přemýšlení měl jasno. „Byl to jeden z těch prvních gólů. Porazili jsme s Příbramí brněnskou Zbrojovku v předposledním kole 1:0 a zachránili se, naopak Zbrojovka spadla. Bylo to v sezóně 2010/2011. Ale každý gól je krásný,“ podotkl Tomáš Wágner s tím, že kdyby měl trochu víc času na přemýšlení, tak by si všechny své trefy vybavil. „Na to mám pamatováka, dal bych to,“ zakončil se smíchem.YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.