Generální partner
Světlý režim
11. květen 2017

ML. DOROST: Sigma byla v obou zápasech lepší

Ve vloženém středečním kole ani jeden z týmů mladších dorostenců na Bažantnici proti olomoucké Sigmě neuspěl. Sedmnáctka prohrála 0:3, šestnáctka (na fotkách) 0:5.
U17

MFK Karviná U17 – SK Sigma Olomouc U17 0:3 (0:2)
Branky: 4. a 30. z pen. Zlatohlávek, 75. Cikryt 
Sestava Karviné: Skocz - Pisarek (65. Neuman), Mrozek, Klimek, Kaczmarczyk - Černický, Noga, Seriš (61. Štromp), Bielan - Lalik (41. Szotkowski), Vlachovský (61. Podbiol).
Asistent trenéra Miroslav Štěpánek: „Do utkání jsme vstupovali s odhodláním zopakovat kvalitní výkon, který jsme podali v Olomouci proti stejnému soupeři. Bohužel průběh středečního zápasu ovlivnila branka z úvodu zápasu, kdy jsme inkasovali po našem rohovém kopu a úspěšně zakončeném rychlém brejku Sigmy. Nicméně zbytek poločasu byl vyrovnaný, ale po chybě ve vápně přidala Sigma ještě gól z penalty. Po změně stran jsme už nenašli síly na zkorigování výsledku. Přesto si celý tým zaslouží za bojovný výkon pochvalu.“

U16

MFK Karviná U16 – SK Sigma Olomouc U16 0:5 (0:2)
Branky: 15. Zedníček, 30. Macháček, 55. Machala, 57. Fencl, 70. Bednár 
Sestava Karviné: Herdzina - Štromp, Lukáš (41. Klepáček), Věčorek, Čopik - Osvěčík (41. Zych), Buzek, Podbiol, Kobza (64. Zielina) - Lalik (56. Rychtařík), Přichystal.
Trenér Čestmír Kročil: „Sigma dávala góly, to rozhodlo. První poločas nám vůbec nevyšel, hráli jsme špatně. Škoda nastřeleného břevna po rohovém kopu. Možná bychom se vrátili do utkání. Do druhé půle jsme prostřídali a popřehazovali kluky, a přestože jsme třikrát inkasovali, tak výkon byl lepší. Začali jsme náporem, měli dvě tři dobré šance. Bohužel jsme se neprosadili, a jakmile Sigma udeřila a vstřelila třetí gól, tak bylo jasno.“

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.