MLÁDEŽ: Ml. žáci úspěšní, ml. dorostenci nikoliv

23.05.2017 | redakce

MLÁDEŽ: Ml. žáci úspěšní, ml. dorostenci nikoliv Porážky na Slovácku, výhry na půdě HFK Olomouc, remíza a porážka s Těrlickem. Takový byl předposlední květnový víkend mládežnickým celků MFK Karviná.

U17

1. FC Slovácko U17 – MFK Karviná U17 5:0 (2:0)
Branky: 20. a 58. Řehola, 57.a 80. Tomaštík, 27. Polášek
Sestava Karviné: Skocz - Mrózek, Pisarek, Holzer, Kaczmarczyk - Smaženka, Klimek, Noga, Bielan (41. Podbiol) - Szotkowski, Giľák.
Trenér Marcel Frajt: „Utkání se nám vůbec nevydařilo, navíc nejsme vůbec spokojeni s přístupem některých hráčů. Domácí tvrdě trestali naše individuální chyby, kterými jsme jim to značně ulehčili.“

U16

1. FC Slovácko U16 – MFK Karviná U16 2:1 (1:1)
Branky: 38. Nedorostek, 72. Otáhal - 32. Hrušovský
ČK: 45. Žiška (SLO.)
Sestava Karviné: Kunz - Dawid (46. Holzer), Věčorek, Stuchlík (56. Pisarek), Štromp - Rychtařík (74. Lukáš), Podbiol, Klepáček (69. Giľák) , Zielina - Zych, Hrušovský.
Trenér Čestmír Kročil: „V zápase s rukama z žákovského týmu U15 jsme podali nadstandardní výkon a nezasloužili si prohrát. Hned v úvodu měl být jeden z hráčů vyloučen, o pár minut jsme měli kopat penaltu a asi osm minut pře poločasem jsme se nakonec ujali vedení. Vedení jsme do konce první půle neudrželi, po chybě našeho gólmana domácí vyrovnali. Po změně stran jsme poměrně dlouho hráli v přesile, domácí hráč nakonec už zmíněnou červenou kartu dostal. Ve zbývající části zápasu jsme měli velké šance, ale neproměnili jsme je. Slovácko hrálo jen na brejky a po jediném slušném z nich i s přispěním skluzujícího Holzera proměnili. V závěru domácí asi třikrát vykopávali z brankové čáry. Z naší strany dobrý, ale smolný zápas.“

U13

1. HFK Olomouc U13 – MFK Karviná U13 1:6 (1:2)
Branky Karviné: Opiol, Třaskalík, Kaleta, Mrázek, Hruška, Szostek po 1

U12

1. HFK Olomouc U12 – MFK Karviná U12 3:5 (3:3)
Branky Karviné: Kraina 3, Pietrzyk a Pryszcz po 1

St.žáci B

MFK Karviná st.žáci B – FK Těrlicko 1:1 (0:1)
Branka Karviné: 56. Samuel
Sestava Karviné: Ferenc - Holiš, Adamus, Samuhel, Siuda - Michailidis V., Mec, Luka, Volný - Konesz, Voborník. Střídali: Michailidis N., Cina, Di Carlo, Kalisz, Krajčík, Valoch.
Trenér Petr Špička: „Škoda remízy. Stále se trápíme v koncovce, neproměnili jsme tutové šance.“

Ml. žáci B

MFK Karviná ml.žáci B – FK Těrlicko 5:7 (3:3)
Branky Karviné: 30. a 37. Poruba, 3. Kapera, 9. Novotný, 58. Mrázek

• Sobotní výsledky st. žáků
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.