Generální partner
Světlý režim
24. květen 2017

Děti si užily sportovní dopoledne

Nepříznivé počasí zahnalo přes stovku dětí ze čtyř ZŠ a MŠ do haly SC Kovona, kde proběhlo Sportovní dopoledne s Městským fotbalovým klubem Karviná.
Ve středu 24. března prožilo přes 130 dětí zábavné dopoledne plné sportu. Šlo o žáky a žákyně MŠ a prvních tříd ZŠ - U Lesa, Majakovského, Školská a Stonava. 

Akce trvala přes dvě hodiny a dětem se věnovali trenéři MFK s mládežnickými hráči, kteří navštěvují spřátelenou ZŠ Dělnická. „Byly připraveny různé disciplíny, které prověřily dovednosti přítomných dětí, například střelba na přesnost, dovednost s míčem, minifotbálek nebo běh na čas,“ informoval za trenérský štáb Ondřej Hanzel. 

Dodržen byl také pitní režim a nechybělo ani drobné občerstvení. Na závěr obdrželo každé dítě tašku s praktickými dárky a o půl dvanácté bylo po všem! „Akce proběhla  bez komplikací. Jen škoda počasí, venku na přírodní trávě by byla atmosféra fotbalovější,“ dodal hlavní trenér přípravek Michael Klos. 

Závěrem je potřeba poděkovat statutárnímu městu Karviná, České unii sportu (ČUS) a Nadaci ČEZ.

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.