Generální partner
Světlý režim
29. květen 2017

Nezapomeňte! Permice v prodeji od úterý

Celosezónní permanentky za velmi příznivé ceny, možnost platit kartou a především prvních pět dnů rezervovaných pro stávající majitele. Klub spouští od úterní druhé hodiny odpolední prodej permic na nový ročník ePojisteni.cz ligy!
Permanentní vstupenky budou v prodeji pouze ve vestibulu hlavní tribuny A, B Městského stadionu v Karviné-Ráji od 30. května do 3. června pro stávající majitele, a od 4. do 6. června pro nové zájemce. V minulých dnech byly zprovozněny platební terminály, takže bude možné zaplatit permanentky platebními kartami.

Stávající majitelé si své nové permanentky budou moct zajistit po celé toto období (30.5. – 3.6.) aniž by riskovali, že o své místo přijdou. Navíc se tak vyhnou zbytečnému čekání v řadách a na vyzvednutí budou mít několik dnů. Místa propadnou až v sobotu 3. června ve 14 hodin a uvolní se pro koupi novým zájemcům.  


Ceny permanentních vstupenek

Stávající majitelé 

základní cena - D2-D6, B3 = 1350 Kč
základní cena - ostatní sektory = 1200 Kč
ZTP, osoby nad 60let, studenti - D2-D6, B3 = 1200 Kč
ZTP, osoby nad 60let, studenti - ostatní sektory = 950 Kč
děti 7-15 let – všechny sektory 600 Kč

Noví zájemci

základní cena - D2-D6, B3 = 1550 Kč
základní cena - ostatní sektory = 1400 Kč
ZTP, osoby nad 60let, studenti - D2-D6, B3 = 1400 Kč
ZTP, osoby nad 60let, studenti - ostatní sektory = 1200 Kč
děti 7-15 let – všechny sektory 600 Kč

Termíny prodej permanentek

Stávající majitelé

Úterý 30.5. 14 – 18 hodin
Středa 31.5. 14 – 18 hodin
Čtvrtek 1.6. 14 – 17 hodin
Pátek 2.6. 14 – 17 hodin
Sobota 3.6. 9 -13 hodin

Noví zájemci

Neděle 4.6. 10 – 16 hodin
Pondělí 5.6. 14 – 17 hodin
Úterý 6.6. 14 – 17 hodin

Výhody pro permanentkáře
  • majitelé permanentek ušetří oproti jednorázovému vstupnému (stávající 30%, noví zájemci 17%)
  • garance vlastního místa a vyhnutí se frontám u pokladen
  • zdarma utkání MOL Cupu
  • Permanentka je přenosná, takže je možné ji komukoliv půjčit, pokud nemůže na utkání Karviné jít. Ovšem zlevněná permanentka nesmí být použita fanouškem, který v dané slevové kategorii nefiguruje = dospělí nemůžou chodit na dětskou/studentskou atd.

Užitečné informace
  • pokud stávající permanentkář bude chtít své místo vyměnit za jiné, lze tomu tak učinit. Bude si moct vybrat z volné kapacity
  • během prodeje pro stávající majitelé nebude možné přikoupit další místa kromě těch, které už permanentkář vlastní. K tomu pak bude určen volný prodej, který začíná v neděli
  • permanentku může prodloužit pouze osoba, která je vedena jako její majitel. Pokud vám permici kupoval známý, nechť ji přijde zakoupit on
  • na místě bude možné změnit údaje o majiteli karty, avšak to pouze se souhlasem stávajícího majitele
  • od nových zájemců o permanentky si klub vyžádá kontaktní údaje (adresu a tel. číslo). Není povinnost tyto údaje poskytnout, avšak se tím výrazně usnadní identifikace majitele karty v případě její ztráty či odcizení. Bez těchto údajů nebude možná identifikace majitele a tudíž ani vydání karty nové
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.