Mlade talenty

Spokojený kouč Weber: Byla vidět chuť a elán

06.07.2017 | redakce
 

Spokojený kouč Weber: Byla vidět chuť a elán Mohl počítat s uzdravenými oporami a všechny poslal do zápasu od první minuty a vyzkoušel tři testované hráče. Kvalitní herní test trenéru Jozefu Weberovi ukázal ve třetím týdnu přípravy důležité věci směrem k další práci...

 

Vyhráli jste první zápas v letní přípravě. Jste spokojený s výsledkem i předvedenou hrou?
Ano, s výsledkem můžeme být spokojení. Ale nepřeceňoval jsem sobotní porážku s Górnikem Zabrze a nepřeceňuji ani toto vítězství. V zápase jsme měli hezké věci i momenty. Přestože jsme vstřelili góly až po přestávce, tak i v první půli se mi některé aspekty hry líbily.

Už jste zmínil čtyři góly po změně stran. Zdálo se, že šlo o ofenzivní smršť. Vnímal jste to z lavičky podobně?
Potěšila mě ta chuť a elán dostávat se do zakončení, to se mi opravdu moc líbilo a nakonec toho nakonec z vyplynuly i čtyři góly. Na hráčích jsem viděl svěžest, trochu jsme po čtrnácti dnech ubrali v tréninkových dávkách a přineslo to úspěch. Na druhou stranu Sosnowiec hodně prostřídal, zkoušel plno mladých hráčů a ve druhé půli měl jinou kvalitu. Proto opakuji, výsledek nemůžeme přeceňovat.

Zkoušel jste tři hráče. Jak se vám jevili?
Líbil se mi Benjamin Čolić, hrál slušně a měl během pobytu na hřišti slušné věci. Bude pokračovat v testech a zasáhne v sobotu do zápasu s Opavou. U brazilského hráče Renana Donizeteho se teprve uvidí, musíme zvážit různé aspekty. S míčem umí, to je bez diskuze. Ale je to Brazilec, což je vidět (smích). Česká liga je fyzicky náročná a tam vidím jeho hendikep. 

A bulharský hráč Georgi Pashov?
Z obou pravých obránců se musíme rozhodnout pro jednoho. Ještě se poradíme s vedením klubu, ale víc mě zaujal Čolić.• LFA upřesnila poslední 2 kola
dnes - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

• Béčko prohrálo s Bohumínem
3.11. - Rezervní tým zakončil podzim v divizi F těsnou domácí porážkou s Bohumínem 1:2, přestože vedl po gólu Jána Kriváka. Hosté ale skóre otočili.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
2.11. - U19-Baník Ostrava 0:3, HFK Olomouc-U18 3:13, U17-Baník Ostrava 2:3, HFK Olomouc-U16 4:3, Baník Ostrava-U15 6:0, Baník Ostrava-U14 6:1, Přerov-U13 2:14, Přerov-U12 1:7, st.žáci B-Vřesina 2:3, ml.žáci B-Vřesina 2:6.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem