Generální partner
Světlý režim
7. červenec 2017

S Jihlavou už v sobotu 29. července

V pátek dopoledne bylo upřesněno první kolo nového ročníku HET ligy. Ligový kolotoč startuje už v pátek 28.7., další zápasy budou následovat v sobotu a neděli.
MFK Karviná vstoupí do nového ročníku HET ligy zápasem s Vysočinou Jihlava oproti původním předpokladům už v sobotu 29. července od 17 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Ani jedna z televizních společností o tento duel zájem neprojevila. 

Předprodej vstupenek na toto utkání začne na internetu a v síti Ticketportal v úterý 18. července v 9 hodin ráno, předprodej v Kině Centrum a MěDK bude teprve upřesněn! První dva dny v týdnu před prvním utkáním se ještě budou prodávat permanentky, více informací najdou fanoušci ZDE!
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.