Generální partner
Světlý režim
18. červenec 2017

Do Karviné přichází Benjamin Čolić

Pětadvacetiletý krajní obránce a sběratel titulů z bosenské ligy je novou posilou MFK Karviná.
Na týden se odpojil od týmu, ale nyní už je zpět! Benjamin Čolić je novým hráčem Karviné a od nové sezóny si zahraje českou nejvyšší soutěž. „Dohodli jsme se na podmínkách a smlouvě na dva roky. Potřebovali jsme zkvalitnit pravou stranu hřiště a Benjamin nás v testovacím období přesvědčil. Jsme rádi, že se přestup podařilo zrealizovat,“ řekl k transferu sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Po podpisu smlouvy zářil spokojeností i samotný fotbalista. „Angažmá v Karviné beru jako novou výzvu v kariéře, s podmínkami jsem spokojený a těším se,“ prohlásil rodák ze Sarajeva, který se může pyšnit čtyřmi tituly z bosenské ligy – třikrát se radoval v barvách Željezničaru Sarajevo, jednou se Zrinjski Mostar.

V karvinských barvách zasáhl do dvou přípravných utkání, trenéra Webera zaujal především v zápase se Zaglebie Sosnowiec, kdy se mj. podílel na dvou gólech. Špatné momenty neměl ani proti Opavě, ale po půl hodině musel střídat kvůli drobnému zranění.YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.