Generální partner
Světlý režim
18. červenec 2017

Do Karviné přichází Benjamin Čolić

Pětadvacetiletý krajní obránce a sběratel titulů z bosenské ligy je novou posilou MFK Karviná.
Na týden se odpojil od týmu, ale nyní už je zpět! Benjamin Čolić je novým hráčem Karviné a od nové sezóny si zahraje českou nejvyšší soutěž. „Dohodli jsme se na podmínkách a smlouvě na dva roky. Potřebovali jsme zkvalitnit pravou stranu hřiště a Benjamin nás v testovacím období přesvědčil. Jsme rádi, že se přestup podařilo zrealizovat,“ řekl k transferu sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Po podpisu smlouvy zářil spokojeností i samotný fotbalista. „Angažmá v Karviné beru jako novou výzvu v kariéře, s podmínkami jsem spokojený a těším se,“ prohlásil rodák ze Sarajeva, který se může pyšnit čtyřmi tituly z bosenské ligy – třikrát se radoval v barvách Željezničaru Sarajevo, jednou se Zrinjski Mostar.

V karvinských barvách zasáhl do dvou přípravných utkání, trenéra Webera zaujal především v zápase se Zaglebie Sosnowiec, kdy se mj. podílel na dvou gólech. Špatné momenty neměl ani proti Opavě, ale po půl hodině musel střídat kvůli drobnému zranění.Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo