Generální partner
Světlý režim
27. červenec 2017

MOL CUP: První překážkou divizní Slavičín

Středeční losovací aktiv v Praze na Strahově rozhodl o jednotlivých dvojicích pro druhé pohárové kolo. Karvinou čeká výjezd do Zlínského kraje, konkrétně na trávník klubu FC TVD Slavičín.
FC TVD Slavičín obsadil v loňské sezóně ve čtvrté nejvyšší soutěži (Divize sk. D) čtvrté místo. „Nikdy jsem proti tomuto klubu nehrál. Nebude to snadné utkání, jakožto není žádné pohárové proti papírově slabšímu soupeři, ale postoupit musíme,“ řekl k pražskému losu útočník Tomáš Wágner.

Úředním termínem 2. kola je středa 9. srpna v 17 hodin. Hrát se bude ve Slavičíně. Karvinští obhajují účast ve čtvrtfinále, celkový primát pak Zlín, který si díky tomuto triumfu zahraje v základní skupině EL. Dvojice pro druhé kolo najdete ZDE.


Zdroj: www.fotbal.cz
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii