Generální partner
Světlý režim
22. srpen 2017

Los třetího kola proběhne ve středu 30. srpna

Všichni účastníci 3. kola MOL Cupu jsou známi! Chybí ovšem dvojice, které budou bojovat o postup do osmifinále. Losovací aktiv proběhne na pražském Strahově ve středu 30. srpna v pravé poledne.
Atraktivní nový model českého poháru bude pokračovat zápasy 3. kola ve středu 20. září (úřední termín) už i s TOP kluby jako Sparta, Slavia nebo Plzeň. Ovšem nejprve je nutné znát soupeře. 

Ve třech výkonnostních koších figuruje celkem 32 týmů – v tom prvním všechny postupující prvoligové kluby kromě Brna + loňský finalista Opava, ve druhém koši druholigové týmy a ve třetím pak kluby z nižších soutěží. Spektrum soupeřů je široké, ovšem z karvinské kabiny zní celkem logické hlasy. „Chtěli bychom hrát doma, anebo necestovat nikam vyloženě daleko,“ shodl se celý tým.  

Jak bude losování probíhat? Nejprve přijdou na řadu kluby ze třetího koše, k nimž budou vylosováni soupeři z prvního koše - vznikne sedm dvojic, přičemž klub ze třetího koše je vždy domácí. Poté se dohromady sesypou koše 1 a 2 a ze zbylých osmnácti klubů bude vylosováno devět zbývajících dvojic s tím, že prvně vylosovaný bude hrát doma bez ohledu na to, z jakou hraje soutěž.

Podrobné informace najdete ZDE a ještě jednou připomínáme, že los proběhne ve středu 30.8. od 12 hodin v přímém přenosu ČT Sport.zdroj grafiky: www.facebook.com/molcup
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii