Mlade talenty

Los třetího kola proběhne ve středu 30. srpna

22.08.2017 | redakce
 

Los třetího kola proběhne ve středu 30. srpna Všichni účastníci 3. kola MOL Cupu jsou známi! Chybí ovšem dvojice, které budou bojovat o postup do osmifinále. Losovací aktiv proběhne na pražském Strahově ve středu 30. srpna v pravé poledne.

 

Atraktivní nový model českého poháru bude pokračovat zápasy 3. kola ve středu 20. září (úřední termín) už i s TOP kluby jako Sparta, Slavia nebo Plzeň. Ovšem nejprve je nutné znát soupeře. 

Ve třech výkonnostních koších figuruje celkem 32 týmů – v tom prvním všechny postupující prvoligové kluby kromě Brna + loňský finalista Opava, ve druhém koši druholigové týmy a ve třetím pak kluby z nižších soutěží. Spektrum soupeřů je široké, ovšem z karvinské kabiny zní celkem logické hlasy. „Chtěli bychom hrát doma, anebo necestovat nikam vyloženě daleko,“ shodl se celý tým.  

Jak bude losování probíhat? Nejprve přijdou na řadu kluby ze třetího koše, k nimž budou vylosováni soupeři z prvního koše - vznikne sedm dvojic, přičemž klub ze třetího koše je vždy domácí. Poté se dohromady sesypou koše 1 a 2 a ze zbylých osmnácti klubů bude vylosováno devět zbývajících dvojic s tím, že prvně vylosovaný bude hrát doma bez ohledu na to, z jakou hraje soutěž.

Podrobné informace najdete ZDE a ještě jednou připomínáme, že los proběhne ve středu 30.8. od 12 hodin v přímém přenosu ČT Sport.zdroj grafiky: www.facebook.com/molcup

• Vylosování do pol. soutěže
včera - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
před 2 dny - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

• Sestřih remízy s Plzní
25.11. - Velice dobrý zápas odehráli Karvinští proti týmu Plzně a zasloužili si víc než konečný bod za remízu 1:1! Na nejzajímavější okamžiky nedělního duelu se podívejte ZDE.

• Sedmnáctka porazila Spartu 2:0
23.11. - Ligoví dorostenci zakončili podzim rozdílně - sedmnáctka zvítězila 2:0, devatenáctka prohrála těsně 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem