Generální partner
Světlý režim
17. říjen 2017

Češi na Elite Tournament: Remíza a porážka

Domácí remízou 3:3 s Polskem a porážkou v Birmighamu od domácí Anglie 0:4 pokračoval pro reprezentaci U20 turnaj Elite Tournament. Ve výběru trenéra Karla Krejčího nechyběli David Lischka s Ondřejem Lingrem.
V prvním utkání proti Polsku, které se hrálo ve Vrchlabí, ani jeden z karvinských zástupců do hry nezasáhl, ovšem v Anglii proti domácím borcům nastoupili oba v základní sestavě. Lischka odehrál celý zápas, Lingr střídal v 54. minutě. 

Bohužel jasno bylo už po první půli, ve které Češi třikrát inkasovali. První porážku v Elite Tournament hodnotil pro svazový web David Lischka. „Pro každého hráče je svátek si zahrát proti Anglii, ukázali nám, v čem mají navrch. Především ten rozdíl byl v pohybu bez míče a pak samozřejmě i v soubojích jeden na jednoho, tam nás předčili,“ řekl střední obránce. 

Ondřej Lingr si v první půli připadal jako na kolotoči. „Byl to velký rozdíl. Angličtí hráči hrají vesměs anglickou druhou ligu. My hlavně juniorskou. Ale na druhou stranu nemůžeme inkasovat během půlhodiny tři góly ze standardních situací,“ hlesl karvinský odchovanec.

Naposledy v letošním kalendářním roce se reprezentanti sejdou během druhého listopadové týdne. Následně je v pondělí 13. listopadu čeká ve švýcarském Bielu zápas s domácí reprezentací. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha