Mlade talenty

Češi na Elite Tournament: Remíza a porážka

17.10.2017 | redakce
 

Češi na Elite Tournament: Remíza a porážka Domácí remízou 3:3 s Polskem a porážkou v Birmighamu od domácí Anglie 0:4 pokračoval pro reprezentaci U20 turnaj Elite Tournament. Ve výběru trenéra Karla Krejčího nechyběli David Lischka s Ondřejem Lingrem.

 

V prvním utkání proti Polsku, které se hrálo ve Vrchlabí, ani jeden z karvinských zástupců do hry nezasáhl, ovšem v Anglii proti domácím borcům nastoupili oba v základní sestavě. Lischka odehrál celý zápas, Lingr střídal v 54. minutě. 

Bohužel jasno bylo už po první půli, ve které Češi třikrát inkasovali. První porážku v Elite Tournament hodnotil pro svazový web David Lischka. „Pro každého hráče je svátek si zahrát proti Anglii, ukázali nám, v čem mají navrch. Především ten rozdíl byl v pohybu bez míče a pak samozřejmě i v soubojích jeden na jednoho, tam nás předčili,“ řekl střední obránce. 

Ondřej Lingr si v první půli připadal jako na kolotoči. „Byl to velký rozdíl. Angličtí hráči hrají vesměs anglickou druhou ligu. My hlavně juniorskou. Ale na druhou stranu nemůžeme inkasovat během půlhodiny tři góly ze standardních situací,“ hlesl karvinský odchovanec.

Naposledy v letošním kalendářním roce se reprezentanti sejdou během druhého listopadové týdne. Následně je v pondělí 13. listopadu čeká ve švýcarském Bielu zápas s domácí reprezentací. 

• Sobotní výsledky st. žáků
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem