Generální partner
Světlý režim
7. listopad 2017

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu

Na přelomu října a listopadu se korejská společnost GS Caltex Czech, s.r.o. oficiálně stala jedním z významných partnerů prvoligového klubu MFK Karviná.
Roční smlouva byla podepsána symbolicky v den domácího zápasu s Viktorií Plzeň. „Jsem moc rád, že se nám podařilo získat takto významného partnera. Věřím, že vzájemná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti,“ prohlásil krátce po podpisu smlouvy mezi zástupci klubu a jednatelem společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. Hukeun Kimem předseda klubu Ing. Jan Wolf.

Korejská firma sídlící v karvinské Průmyslové zóně Nové pole patří ke špičkám v regionu. „Můžeme to vnímat i jako gesto sounáležitosti k našemu regionu. Jsem proto nesmírně rád, že se společnost GS Caltex Czech, s.r.o. rozhodla spojit své jméno s naším klubem,“ doplnil Jan Wolf s potěšením v hlase.  

Společnost GS Caltex byla založena v roce 1967 jako první privátní ropná společnost v Koreji. Začátkem roku 2013 zahájila vlastní produkci kompaundovaného polypropylenového granulátu v Průmyslové zóně Nové pole v Karviné. Společnost GS Caltex Czech, s.r.o. je první evropskou pobočkou korejské rafinérské a petrochemické společnosti GS Caltex, leadera ve svém oboru v asijsko-pacifické oblasti. 

Finální materiály mají široké použití např. při výrobě automobilových komponentů, a to jak interiérových, tak exteriérových dílů či dílů pro domácí spotřebiče. Materiál z GS Caltex Czech, s.r.o. se používá při produkci přístrojových desek, dveřních panelů, středních konzolí, nárazníků a dalších plastových částí v osobních automobilech. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii