Generální partner
Světlý režim
15. listopad 2017

Dorostenci U18 a U16 vezou výhry ze Zlína

V dohrávkách 16. kola zajížděly oba dorostenecké týmy do Zlína, odkud si nakonec odvezly plný bodový zisk za shodná vítězství 1:0!
U18

FC Fastav Zlín U18 – MFK Karviná U18 0:1 (0:0)
Branka: 90. Pisarek
Sestava Karviné: Neuman - Pisarek, Klimek, Mrózek, Kaczmarczyk - Wala, Noga (72. Osvěčík), Podbiol, Kobza - Szotkowski (81. Zych), Streit (81. Štromp).
Trenér Eduard Gábriš: „Kluci podali kvalitní výkon, vítězství si vychutnali a za předvedený výkon si ho také zasloužili. Především v první půli jsme Zlínu nedovolili téměř nic, hráli jsme kompaktně a s nasazením. Na obou stranách ale chyběly gólové příležitosti. Po změně stran měli domácí silnou desetiminutovku, vypracovali si dvě solidní šance. My jsme kontrovali tutovkou Waly nebo zakončením Podbiola. V 85. minutě měl po pěkné akci obrovskou šanci Kobza – nedal. Ovšem v samotném závěru  rozhodl pohotově Pisarek.“

U16

FC Fastav Zlín U16 – MFK Karviná U16 0:1 (0:0)
Branka: 43. Zych
Sestava Karviné: Herdzina - Rychtařík, Čopík, Dadak, Lukáš - Blatoň (67. Adamus), Goj, Bystřičan (80. Pavlica), Gredka (75. Volný) - Zych (58. Popov), Přichystal.
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.