Generální partner
Světlý režim
15. listopad 2017

Dorostenci U18 a U16 vezou výhry ze Zlína

V dohrávkách 16. kola zajížděly oba dorostenecké týmy do Zlína, odkud si nakonec odvezly plný bodový zisk za shodná vítězství 1:0!
U18

FC Fastav Zlín U18 – MFK Karviná U18 0:1 (0:0)
Branka: 90. Pisarek
Sestava Karviné: Neuman - Pisarek, Klimek, Mrózek, Kaczmarczyk - Wala, Noga (72. Osvěčík), Podbiol, Kobza - Szotkowski (81. Zych), Streit (81. Štromp).
Trenér Eduard Gábriš: „Kluci podali kvalitní výkon, vítězství si vychutnali a za předvedený výkon si ho také zasloužili. Především v první půli jsme Zlínu nedovolili téměř nic, hráli jsme kompaktně a s nasazením. Na obou stranách ale chyběly gólové příležitosti. Po změně stran měli domácí silnou desetiminutovku, vypracovali si dvě solidní šance. My jsme kontrovali tutovkou Waly nebo zakončením Podbiola. V 85. minutě měl po pěkné akci obrovskou šanci Kobza – nedal. Ovšem v samotném závěru  rozhodl pohotově Pisarek.“

U16

FC Fastav Zlín U16 – MFK Karviná U16 0:1 (0:0)
Branka: 43. Zych
Sestava Karviné: Herdzina - Rychtařík, Čopík, Dadak, Lukáš - Blatoň (67. Adamus), Goj, Bystřičan (80. Pavlica), Gredka (75. Volný) - Zych (58. Popov), Přichystal.
Rozhovory Rozhovory
st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii