Generální partner
Světlý režim
29. březen 2018

Ligoví dorostenci hostí na Velký pátek Zbrojovku

Velmi těžký soupeř čeká v obou kategoriích na ligový dorost. Devatenáctka se postaví aktuálnímu lídrovi, sedmnáctka nastoupí proti šestému týmu tabulky.
V posledním utkání se tým U19 nastartoval a poprvé na jaře zvítězil – v Hradci Králové vystřelil výhru 1:0 krátce po přestávce Fokaidis. Tříbodový zisk posunul svěřence Marcela Frajta na desáté místo. „Konečně jsme zastavili sérii proher. Věřím, že se tímto nastartujeme a bude se nám v dalších zápasech výsledkově i herně dařit,“ podotkl s nadějí v hlase trenér Frajt.

V pátek ovšem do Karviné dorazí brněnská Zbrojovka, která vede ligu o třináct bodů před Plzní. Na podzim v Brně devatenáctka prohrála 1:3, sedmnáctka 0:5. Pro domácí borce to bude první domácí zápas jarní části, jelikož se Spartou byl duel kvůli nemoci na straně hostů odložen – nový termín je úterý 17. dubna.

Utkání dorostenců U19 a U17 proti Zbrojovce Brno začne na umělé trávě SC Kovona v pátek 30. března ve 12 a 14:15 hodin. Hlavním rozhodčím v duelu staršího dorostu bude pan Valter Boček, v zápase mladší kategorie bude hlavním rozhodčím pan Alexandr Černoevič. 
Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo