Generální partner
Světlý režim
29. březen 2018

Ligoví dorostenci hostí na Velký pátek Zbrojovku

Velmi těžký soupeř čeká v obou kategoriích na ligový dorost. Devatenáctka se postaví aktuálnímu lídrovi, sedmnáctka nastoupí proti šestému týmu tabulky.
V posledním utkání se tým U19 nastartoval a poprvé na jaře zvítězil – v Hradci Králové vystřelil výhru 1:0 krátce po přestávce Fokaidis. Tříbodový zisk posunul svěřence Marcela Frajta na desáté místo. „Konečně jsme zastavili sérii proher. Věřím, že se tímto nastartujeme a bude se nám v dalších zápasech výsledkově i herně dařit,“ podotkl s nadějí v hlase trenér Frajt.

V pátek ovšem do Karviné dorazí brněnská Zbrojovka, která vede ligu o třináct bodů před Plzní. Na podzim v Brně devatenáctka prohrála 1:3, sedmnáctka 0:5. Pro domácí borce to bude první domácí zápas jarní části, jelikož se Spartou byl duel kvůli nemoci na straně hostů odložen – nový termín je úterý 17. dubna.

Utkání dorostenců U19 a U17 proti Zbrojovce Brno začne na umělé trávě SC Kovona v pátek 30. března ve 12 a 14:15 hodin. Hlavním rozhodčím v duelu staršího dorostu bude pan Valter Boček, v zápase mladší kategorie bude hlavním rozhodčím pan Alexandr Černoevič. 
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.