Mlade talenty

Generálka za zavřenými dveřmi

13.07.2018 | redakce
 

Generálka za zavřenými dveřmi Už pouze jeden jediný zápas a je po všem. Karvinští zakončí letní přípravu sobotním zápasem proti polskému týmu Odra Opole. Po dohodě obou klubů se však bude hrát před prázdnými tribunami.

 

Oba kluby si uvědomují, jak důležitý je start do soutěže, proto se dohodly, že nebudou odkrývat karty ve závěrečné fázi přípravy. „Jsme přesvědčeni, že to naši fanoušci pochopí. Všechno směrujeme k utkání v Liberci,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Dále uvedl, že ve finální fázi je jednání o hostování Jana Suchana a jednoho ligového hráče do středu zálohy. „V pondělí, nejpozději v úterý, bude jasno,“ dodal.

Karvinští se vydají v sobotu z polské Ustroně zpět domů a zápasem s Opole zakončí soustředění a tím také celou letní přípravu. V neděli budou mít volno a od pondělí se začnou připravovat na zápas v Liberci. V týdnu navíc absolvují týmové focení a samozřejmostí bude předsezónní tisková konference.

Trenér Roman Nádvorník je s podmínkami i samotným soustředěním spokojený. „Všechno jde hladce podle plánu. V sobotu nastoupí hráči, kteří nehráli v úterý s Ružomberkem,“ potvrdil Nádvorník.

Tým Odra Opole skončil v uplynulé sezóně I. polské ligy na 11. místě s pětačtyřiceti body. Druhá nejvyšší polská soutěž startuje rovněž za týden. V dosavadních zápasech Opole jedno vyhrálo, jednou remizovalo a dvakrát prohrálo. Naposledy ve středu s Ruchem Chorzów 1:2.

• Žáci U15 porazili Vítkovice
včera - Poslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.

• Dorostencům skončil podzim
před 3 dny - Sobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.

• U15+U14: Derby s Vítkovicemi
před 3 dny - Starší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
15.11. - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
15.11. - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
14.11. - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
13.11. - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
12.11. - Baník Ostrava-U19 0:1, U18-Sigma Olomouc 2:2, Baník Ostrava-U17 1:2, U16-Sigma Olomouc 1:5, Zbrojovka Brno-U15 3:0, Zbrojovka Brno-U14 6:1.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna