Mlade talenty

Generálka za zavřenými dveřmi

13.07.2018 | redakce
 

Generálka za zavřenými dveřmi Už pouze jeden jediný zápas a je po všem. Karvinští zakončí letní přípravu sobotním zápasem proti polskému týmu Odra Opole. Po dohodě obou klubů se však bude hrát před prázdnými tribunami.

 

Oba kluby si uvědomují, jak důležitý je start do soutěže, proto se dohodly, že nebudou odkrývat karty ve závěrečné fázi přípravy. „Jsme přesvědčeni, že to naši fanoušci pochopí. Všechno směrujeme k utkání v Liberci,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Dále uvedl, že ve finální fázi je jednání o hostování Jana Suchana a jednoho ligového hráče do středu zálohy. „V pondělí, nejpozději v úterý, bude jasno,“ dodal.

Karvinští se vydají v sobotu z polské Ustroně zpět domů a zápasem s Opole zakončí soustředění a tím také celou letní přípravu. V neděli budou mít volno a od pondělí se začnou připravovat na zápas v Liberci. V týdnu navíc absolvují týmové focení a samozřejmostí bude předsezónní tisková konference.

Trenér Roman Nádvorník je s podmínkami i samotným soustředěním spokojený. „Všechno jde hladce podle plánu. V sobotu nastoupí hráči, kteří nehráli v úterý s Ružomberkem,“ potvrdil Nádvorník.

Tým Odra Opole skončil v uplynulé sezóně I. polské ligy na 11. místě s pětačtyřiceti body. Druhá nejvyšší polská soutěž startuje rovněž za týden. V dosavadních zápasech Opole jedno vyhrálo, jednou remizovalo a dvakrát prohrálo. Naposledy ve středu s Ruchem Chorzów 1:2.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna