Mlade talenty

Vstupenky na mistrovskou Plzeň se prodávají

07.08.2018 | redakce
 

Vstupenky na mistrovskou Plzeň se prodávají V úterý 7. srpna začal předprodej vstupenek na utkání proti českému šampionovi, které uvidí Městský stadion v Karviné-Ráji v neděli 19. srpna od 15 hodin.

 

Kdykoliv má dorazit do Karviné někdo z „velké trojky“ Plzeň, Slavia nebo Sparta, je to pro Karvinou a blízké okolí vždy svátek. Nejinak tomu bude třetí srpnovou neděli. V rámci 5. kola FORTUNA:LIGY se na Městském stadionu představí český šampion – FC Viktoria Plzeň.

Majitelé permanentek mohou být v klidu, své místo mají jisté. Ovšem ostatní, kteří chtějí na vlastní oči vidět oba týmy ve vzájemném zápase, by si měli co nejdříve pořídit vstupenky. Jejich prodej začal na tradičních předprodejních místech v úterý 7. srpna. „Fanoušci mají možnost koupit si vstupenky v síti Ticketportal, v MěDK nebo Kině Centrum. Jednotné vstupné do všech sektorů činí 200 Kč,“ řekla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.

Pokud z předprodeje nezmizí všechny vstupenky, bude jejich doprodej samozřejmě pokračovat v den utkání na pokladnách stadionu od 13:45 hodin. „Cena 200 Kč je adekvátní k atraktivitě soupeře. Při cenové tvorbě jsme vycházeli z cen ostatních prvoligových klubů. I při ceně dvě stě korun stále patříme ke klubům s nejnižším vstupným v celé soutěži,“ podotkl mluvčí klubu Adam Januszek s tím, že jednotné vstupné se bude vztahovat i na podzimní zápasy se Slavií a Spartou a pro jarní duel proti Baníku Ostrava. 

MOŽNOSTI NÁKUPU VSTUPENEK

• Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

• Vítězná generálka devatenáctky
4.8. - Ligový dorost U19 zakončil letní přípravu těsným vítězstvím nad slovenským Ružomberkem. Jediný gól utkání vstřelil v první půli Patrik Mrózek a svěřenci Eduarda Gábriše tak vyhráli 1:0. Dorost U17 v souběžně hraném utkání na Bažantnici prohrál s Ružomberkem 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna