Mlade talenty

Vstupenky na mistrovskou Plzeň se prodávají

07.08.2018 | redakce
 

Vstupenky na mistrovskou Plzeň se prodávají V úterý 7. srpna začal předprodej vstupenek na utkání proti českému šampionovi, které uvidí Městský stadion v Karviné-Ráji v neděli 19. srpna od 15 hodin.

 

Kdykoliv má dorazit do Karviné někdo z „velké trojky“ Plzeň, Slavia nebo Sparta, je to pro Karvinou a blízké okolí vždy svátek. Nejinak tomu bude třetí srpnovou neděli. V rámci 5. kola FORTUNA:LIGY se na Městském stadionu představí český šampion – FC Viktoria Plzeň.

Majitelé permanentek mohou být v klidu, své místo mají jisté. Ovšem ostatní, kteří chtějí na vlastní oči vidět oba týmy ve vzájemném zápase, by si měli co nejdříve pořídit vstupenky. Jejich prodej začal na tradičních předprodejních místech v úterý 7. srpna. „Fanoušci mají možnost koupit si vstupenky v síti Ticketportal, v MěDK nebo Kině Centrum. Jednotné vstupné do všech sektorů činí 200 Kč,“ řekla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.

Pokud z předprodeje nezmizí všechny vstupenky, bude jejich doprodej samozřejmě pokračovat v den utkání na pokladnách stadionu od 13:45 hodin. „Cena 200 Kč je adekvátní k atraktivitě soupeře. Při cenové tvorbě jsme vycházeli z cen ostatních prvoligových klubů. I při ceně dvě stě korun stále patříme ke klubům s nejnižším vstupným v celé soutěži,“ podotkl mluvčí klubu Adam Januszek s tím, že jednotné vstupné se bude vztahovat i na podzimní zápasy se Slavií a Spartou a pro jarní duel proti Baníku Ostrava. 

MOŽNOSTI NÁKUPU VSTUPENEK

• U13: Víkendový bronz v Polsku
včera - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
před 3 dny - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna