Generální partner
Světlý režim
5. září 2019

V Jablunkově v pátek proti Třinci

Karvinští fotbalisté vyplní reprezentační přestávku přípravným duelem na zrekonstruovaném stadionu v Jablunkově proti druholigovému Třinci. Výkop zápasu je naplánován na pátečních 17 hodin.

Před volným víkendem zůstanou v tréninkovém rytmu – fotbalisté MFK sice počtvrté za sebou musí k utkání cestovat, ovšem tentokrát pouze do Jablunkova. „Nechtěli jsme vypadnout ze zápasového rytmu, proto přípravný zápas s Třincem vítáme. Naskytl se tento duel a pochopitelně jsme kývli,“ prohlásil asistent kouče Straky Marek Bielan.

Trenéři obou týmů dají s největší pravděpodobností příležitost dvěma kompletním jedenáctkám. „Ano, dostanou šanci téměř všichni. Navíc v neděli hraje béčko doma, takže i tam se někdo z A-týmu objeví,“ doplnil Bielan. Oba soupeři se potkávají pravidelně, poslední vzájemný duel je z půlky ledna a skončil v Karviné nerozhodně 1:1.

Utkání FK Fotbal Třinec – MFK Karviná začíná v Jablunkově-Bělá v pátek 6. září v 17 hodin. Vstup je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii